Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
338 840 zł
Umowa zawarta
27 października 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 338 840 zł – 352 742 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Emisja spalin pojazdów20%Termin płatności faktur20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z obiektów i terenów publicznych Gminy Tarnów w 2026 r.”

Zamawiający Gmina Tarnów (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z obiektów i terenów publicznych Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Transportowo Usługowo Handlowa TRAX Stanisław Szuba. Wartość umowy: 338 840 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina TarnówTarnów, Małopolskieopublikowano 3 listopada 2025
Wartość umowy
338 840 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 września 2025

    Termin ofert: 6 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 listopada 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Transportowo Usługowo Handlowa TRAX Stanisław Szuba (Tarnowiec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 338 840,00 zł (umowę zawarto 27 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 338 840,00 zł do 352 742,04 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail