Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
996 423 zł
Umowa zawarta
25 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 996 423 zł – 1 033 213 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii elektrycznej

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej (Nysa, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej”, wybierając ofertę wykonawcy Energa Obrót SA. Wartość umowy: 996 423 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zespół Opieki ZdrowotnejNysa, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 3 listopada 2025
Wartość umowy
996 423 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Energa Obrót SA (Gdańsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 996 422,51 zł (umowę zawarto 25 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 996 422,51 zł do 1 033 212,82 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail