Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
13 990 zł
Umowa zawarta
17 października 2025
Okres realizacji
od 21 października 2025 do 23 października 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 12 500 zł – 14 950 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 12% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług związanych z organizacją konferencji.

Zamawiający Nadodrzański Oddział Straży Granicznej (Krosno Odrzańskie, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług związanych z organizacją konferencji”, wybierając ofertę wykonawcy UpHotel Sp. z o.o. Wartość umowy: 13 990 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
13 990 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UpHotel Sp. z o.o. (Jelenia Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 13 990,00 zł (umowę zawarto 17 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 12 500,00 zł do 14 950,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 21 października 2025 r. do 23 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970598756

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Poprzeczna 1

1.5.2.)Miejscowość

Krosno Odrzańskie

1.5.3.)Kod pocztowy

66-600

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.7.)Numer telefonu

68 358 20 02

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

nadodrzanski.zamowienia@strazgraniczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.nadodrzanski.strazgraniczna.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://noosg.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług związanych z organizacją konferencji.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea219bf7-fc14-442a-8f6a-9af60eb20835

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00510378

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00127873/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Świadczenie usług związanych z organizacją konferencji.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Interreg Brandenburg-Polska 2021-2027, projekt nr: BBPL0100045 pn.: "Razem bezpiecznie - Współpraca policyjna na pograniczu niemiecko-polskim - wspólne reagowanie na transgraniczne zagrożenia dla porządku publicznego lub bezpieczeństwa wewnętrznego".

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00435081

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

31/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

347294,11 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

8185,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

• Przedmiotem zamówienia jest organizacja spotkania konsultacyjno-konferencyjnego dla Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w obiekcie hotelowym, minimum czterogwiazdkowym, w centrum miasta Zielona Góra, w terminie 21-23.10.2025 r.
Spotkania zostanie zorganizowane w ramach projektu: Program Współpracy Interreg VI A Brandenburgia-Polska 2021-2027. Numer Projektu: BBPL0100045 pn. "Razem bezpiecznie - Współpraca policyjna na pograniczu niemiecko-polskim - wspólne reagowanie na transgraniczne zagrożenia dla porządku publicznego lub bezpieczeństwa wewnętrznego".

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14950,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13990,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UpHotel Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6112770574

7.3.3)Ulica

ul. Krótka 12

7.3.4)Miejscowość

Jelenia Góra

7.3.5)Kod pocztowy

58-500

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Zakres rzeczowy podwykonawstwa: Udostępnienie miejsc noclegowych i sali konferencyjnych, przygotowanie i wydanie posiłków.
Nazwa podwykonawcy: OCX Prim Sp. z o.o. z Zielonej Góry.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13990,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-21 do 2025-10-23

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno Odrzańskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 13 990 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: UpHotel Sp. z o.o. (Jelenia Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.