Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja budynku oraz zakup wyposażenia na potrzeby lokalnego centrum integracji w miejscowości Wszebory

Zamawiający Gmina Ceranow (Ceranów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja budynku oraz zakup wyposażenia na potrzeby lokalnego centrum integracji w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CeranowCeranów, Mazowieckie (powiat Sokołowski →)opublikowano 3 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ceranow

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582842

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ceranów 140

1.4.2.)Miejscowość

Ceranów

1.4.3.)Kod pocztowy

08-322

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.7.)Numer telefonu

257870779

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ceranow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ceranow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1afb84f2-90ca-4c28-800d-d09752cd14f9

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509927

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00219081

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja budynku oraz zakup wyposażenia na potrzeby lokalnego centrum integracji w miejscowości Wszebory

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem jest realizacja zadania pn. „Modernizacja budynku oraz zakup wyposażenia na potrzeby lokalnego centrum integracji w miejscowości Wszebory” w skład którego wchodzi

• Wykucie starych ościeżnic i montaż nowych drzwi wewnętrznych z ościeżnicami; • Rozebranie obicia sufitu z płyt OSB; • Docieplenie wełną mineralną – konstrukcja podsufitki; • Montaż sufitu podwieszanego kasetowego; • Montaż oprawy oświetleniowej; • Montaż rolet okiennych i podokienników; • Przygotowanie podłoża pod posadzkę z płytek, wyłożenie posadzki płytami terakoty oraz cokoliki; • Tynkowanie i malowanie ścian; • Roboty instalacji elektrycznych; • Montaż klimatyzatorów ściennych; • Montaż kratek wentylacyjnych; • Wyposażenie kuchni: zakup kuchni gazowej, szafy chłodniczej, zlewozmywaka, okapu, szafy roboczej ze stali nierdzewnej, kuchenki mikrofalowej oraz zakup mebli kuchennych; • Wyposażenie sali: zakup krzeseł bankietowych 70 sztuk oraz stołów 10 sztuk, zakup wieszaków.

3.9.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TARGIPS ZBIGNIEW ZALEWSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8231522257

4.3.4.)Miejscowość

Trzciniec Duży

4.3.5.)Kod pocztowy

08-330

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

190729,95 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00285956/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Roboty dodatkowe oraz zwiększenie wynagrodzenia należnego Wykonawcy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana z kwoty 190 729,95 zł na kwotę 207 729,95 zł.

5.4.6.)Wartość zmiany

207729,95

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu realizacji umowy z dnia 30 września 2025 roku na dzień 31 października 2025 roku.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana terminu realizacji umowy z dnia 30 września 2025 roku na dzień 31 października 2025 roku.

5.4.6.)Wartość zmiany

207729,95

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

190729,95 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 091 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł633 150 zł
Rozstęp międzykwartylowy
418 150 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
342 091 zł
Górny kwartyl
633 150 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ceranow prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ceranów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.