Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
159 439 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
47,5 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 159 439 zł – 428 040 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, s20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Pełnienie funkcji Inżyniera Projektu dla inwestycji przy ul. Elbląskiej 66 D w Gdańsku na terenie działek 61/23 i 61/22 obr. 0101”

Zamawiający Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji Inżyniera Projektu dla inwestycji przy ul. Elbląskiej 66 D w Gdańsku na…”, wybierając ofertę wykonawcy SMARTCO WOJCIECH ORLIK. Wartość umowy: 159 439 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 31 października 2025
Wartość umowy
159 439 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SMARTCO WOJCIECH ORLIK (Gdynia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 159 438,75 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 159 438,75 zł do 428 040,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 47,5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GDAŃSKA INFRASTRUKTURA SPOŁECZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220270440

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ptasia 37

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-809

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

517989809

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gisgdansk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gisgdansk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gis_gdansk

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka gminna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Pełnienie funkcji Inżyniera Projektu dla inwestycji przy ul. Elbląskiej 66 D w Gdańsku na terenie działek 61/23 i 61/22 obr. 0101”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2decefe0-8985-4b8b-ae1f-7c1bf1da9a82

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509724

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00421370

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

9/A/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Inżyniera Projektu przy realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego pod nazwą „Przebudowa i rozbudowa budynku wraz ze zmianą sposobu użytkowania z funkcji biurowej na budynek o funkcji zamieszkania zbiorowego tj. noclegowni przy ul. Elbląskiej 66 D w Gdańsku na terenie działek 61/23 i 61/22 obr. 0101” oraz nadzór w okresie 36 miesięcy w okresie rękojmi i gwarancji jakości robót budowlanych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia w załączniku nr 8 – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Dokumentacja Projektowa (Załącznik nr 8 do SWZ) zostanie udostępniona Wykonawcy w wersji elektronicznej na jego wniosek, zawierający oświadczenie i zobowiązanie Wykonawcy, że materiały te będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby niniejszego przetargu. Wniosek należy przesłać na adres e-mail Zamawiającego: przetargi@gisgdansk.pl

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159438,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

428040,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159438,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SMARTCO WOJCIECH ORLIK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5842019994

7.3.3)Ulica

ul.Bydgoska 23

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-322

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159438,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

47,5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
193 310 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 506 zł407 791 zł
Rozstęp międzykwartylowy
335 285 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 506 zł
Mediana
193 310 zł
Górny kwartyl
407 791 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 159 439 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SMARTCO WOJCIECH ORLIK (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.