Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
423 000 zł
Umowa zawarta
29 października 2025
Okres realizacji
280 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena40%Uwzględnienie dodatkowo w analizach dokumentacji naborów ogłaszanych po podpisaniu Umowy10%Zastosowanie w procesie badawczym metod/technik badawczych w zakresie badania użyteczności20%Zastosowanie w procesie badawczym dodatkowych ilościowych metod/technik badawczych w obsza30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usługi badania ewaluacyjnego pn. „Ewaluacja bieżąca kryteriów i systemu wyboru projektów Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

Zamawiający Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi badania ewaluacyjnego pn. Ewaluacja bieżąca kryteriów i systemu wyboru…”, wybierając ofertę wykonawcy EU-CONSULT Sp. z o.o. Wartość umowy: 423 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
423 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EU-CONSULT Sp. z o.o. (Gdańsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 423 000,00 zł (umowę zawarto 29 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 280 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631257816

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Niepodległości 34

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-714

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@umww.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.umww.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-zp.umww.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usługi badania ewaluacyjnego pn. „Ewaluacja bieżąca kryteriów i systemu wyboru projektów Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f143bfa5-4d3d-4639-ac07-c1ef0d376769

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509112

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041421/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.43 Ewaluacja bieżąca kryteriów i systemu wyboru projektów Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, projekt „Ocena, ewaluacja, badania i kontrola FEW”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00411578

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPR-III-5.433.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi badania ewaluacyjnego pn. „Ewaluacja bieżąca kryteriów i systemu wyboru projektów Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027”.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ – OPZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ - PPU.

4.5.3.)Główny kod CPV

73110000-6 - Usługi badawcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

423000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

423000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

423000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EU-CONSULT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 221038661

7.3.3)Ulica

ul. Toruńska 18C/D

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-747

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

423000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

280 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73110000-6Usługi badawcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
254 652 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
184 414 zł377 892 zł
Rozstęp międzykwartylowy
193 477 zł
Źródło próbki
CPV 73110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
184 414 zł
Mediana
254 652 zł
Górny kwartyl
377 892 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.