Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa i rozbudowa drogi gminnej nr 120131C Łapinóżek – Radziki Małe wraz z łączącą się z nią gminną drogą wewnętrzną w msc. Radziki Małe – Etap I.

Zamawiający Gmina Wąpielsk (Wąpielsk, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa i rozbudowa drogi gminnej nr 120131C Łapinóżek – Radziki Małe wraz z łączącą…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WąpielskWąpielsk, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 31 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. (Lipno).

  • 2

    ZakresOgłoszenie dotyczy zamówienia klasycznego o wartości powyżej 130 000 zł, ale poniżej progów unijnych.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa drogi gminnej nr 120131C Łapinóżek, Radziki Małe wraz z łączącą się z nią gminną drogą wewnętrzną w msc. Radziki Małe, Etap I. Obejmuje odcinek o długości 350 m.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wąpielsk

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118939

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wąpielsk

1.4.2.)Miejscowość

Wąpielsk

1.4.3.)Kod pocztowy

87-337

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

564938321

1.4.8.)Numer faksu

564938322

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@wapielsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wapielsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ad07efc-2c72-4484-9b9d-ca98ccb25c2c

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00508922

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00279424

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa i rozbudowa drogi gminnej nr 120131C Łapinóżek – Radziki Małe wraz z łączącą się z nią gminną drogą wewnętrzną w msc. Radziki Małe – Etap I.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest pierwszy etap robót objętych załączona dokumentacją techniczną, zgodnie z zakresem robót dla 1 etapu oraz przedmiarem, będących częścią OPZ.
Zamierzenie budowlane polega na przebudowie i rozbudowie drogi gminnej nr 120131C Łapinóżek – Radziki Małe wraz z łączącą się z nią gminną drogą wewnętrzną, na odcinku o długości 350,00 m. W wyniku inwestycji drogi nie zmienią swojej kategorii ani klasy technicznej. Nie przewiduje się znacznego zwiększenia natężenia ruchu pojazdów silnikowych.
Początek kilometraża (km 0+000) założono na krawędzi jezdni drogi gminnej nr 120125C Radziki Małe – Kiełpiny (centrum). Koniec kilometraża (km 0+657,90) znajduje się przy granicy pasa drogowego drogi gminnej nr 120123C Radziki Duże – Radziki Małe – Kiełpiny.
Zaprojektowano jezdnię z betonu asfaltowego o szerokości 5,0 m.
Na większości odcinka wprowadzono niewielkie korekty przebiegu dróg w planie. Trasa składa się z odcinków prostych połączonych łukiem poziomym o promieniu 1000m.
Zaprojektowano pochylenie poprzeczne jezdni zapewniające skuteczne odwodnienie, wynoszące 2,0%.
Pochylenia podłużne: od 0,305 do 2,575 %.
Na skrzyżowaniu z drogą gminną nr 120125C Radziki Małe – Kiełpiny (centrum) zaprojektowano wyokrąglenie krawędzi jezdni łukami kołowymi o promieniach R=6,0 m.
Zaprojektowano zjazdy zwykłe o nawierzchni asfaltowej. Wyokrąglenie krawędzi zjazdów łukami kołowymi o promieniach 4,0 i 5,0 m.

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2,5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

466-01-28-889

4.3.3.)Ulica

Wojska Polskiego

4.3.4.)Miejscowość

Lipno

4.3.5.)Kod pocztowy

87-600

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

348414,88 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00339783/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

348414,88 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 278 094 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 915 502 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 278 094 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wąpielsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wąpielsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.