Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Ubezpieczenie mienia Gminy i Miasta Janikowo oraz ubezpieczenie pojazdów z OC i NW

Zamawiający Gmina Janikowo (Janikowo, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Ubezpieczenie mienia Gminy i Miasta Janikowo oraz ubezpieczenie pojazdów z OC i NW”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JanikowoJanikowo, Kujawsko-Pomorskie (powiat Inowrocławski →)opublikowano 31 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA JANIKOWO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350760

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Przemysłowa 6

1.4.2.)Miejscowość

Janikowo

1.4.3.)Kod pocztowy

88-160

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@janikowo.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.janikowo.bipgmina.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00508517

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-31

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
1.11.1.Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie Przed zmianą

Brak danych

Maximus Broker Sp. z o.o.

1.11.2.Krajowy numer identyfikacyjny Przed zmianą

Brak danych

8792284447

1.11.3.Ulica Przed zmianą

Brak danych

Szosa Chełmińska 164

1.11.4.Miejscowość Przed zmianą

Brak danych

Toruń

1.11.5.Kod pocztowy Przed zmianą

Brak danych

87-100

1.11.6.Województwo Przed zmianą

Brak danych

kujawsko-pomorskie

1.11.7.Kraj Przed zmianą

Brak danych

Polska

1.11.8.Lokalizacja NUTS 3 Przed zmianą

Brak danych

Bydgosko-toruński

1.11.11.Adres poczty elektronicznej Przed zmianą

Brak danych

info@maximus-broker.pl

1.11.12.Adres strony internetowej Przed zmianą

Brak danych

https://maximus-broker.pl/

3.3.Informacje na temat sposobu udostępniania zastrzeżonych dokumentów zamówienia Przed zmianą

Brak danych

Zamawiający zastrzega dostęp do zał. 6 oraz zał. 7 do SWZ (zgodnie z postanowieniami pkt. 3.7. SWZ)

4.3.6.Waga (%) (Kryterium 1, Część 2) Przed zmianą

Brak danych

90,0

4.3.6.Waga (%) (Kryterium 1, Część 1) Przed zmianą

Brak danych

80,0

4.3.6.Waga (%) (Kryterium 2, Część 2) Przed zmianą

Brak danych

10,0

4.3.6.Waga (%) (Kryterium 2, Część 1) Przed zmianą

Brak danych

10,0

4.3.6.Waga (%) (Kryterium 3, Część 1) Przed zmianą

Brak danych

10,0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Janikowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Janikowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.