Usługi przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego (DZP.261.13.2025)
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku (Płońsk, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego (DZP.261.13.2025)”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
30 czerwca 2025
Termin ofert: 10 lipca 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 lipca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
12 września 2025
1 oferta20 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 października 2025
- Wykonanie umowy
05 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000308703 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Sienkiewicza 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Płońsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 09-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL922 - Ciechanowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@szpitalplonsk.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalplonsk.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-9a6fe592-7e1d-4fa8-ad4d-5bc832397724 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00507692 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00298733 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługi przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego (DZP.261.13.2025) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego. Usługa będąca przedmiotem zamówienia ma na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno – eksploatacyjnej sprzętu medycznego oraz wydłużenie bezawaryjnego czasu pracy, jak również zapewnienie, iż parametry pracy sprzętu medycznego będą zgodne z założonymi przez producenta wartościami. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego. Usługa będąca przedmiotem zamówienia ma na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno – eksploatacyjnej sprzętu medycznego oraz wydłużenie bezawaryjnego czasu pracy, jak również zapewnienie, iż parametry pracy sprzętu medycznego będą zgodne z założonymi przez producenta wartościami. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-08-12 do 2026-08-12 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MEDILAND Grażyna Wykland |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5931379748 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gdańsk |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 7009,20 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00420926/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-10-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7009,20 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →