Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie niezbędnej modernizacji kratowej wieży antenowej 55 m w Milejewie, ul. Góra Maślana 1 wraz z wykonaniem na niej montażu nowych instalacji antenowych

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie niezbędnej modernizacji kratowej wieży antenowej 55 m w Milejewie, ul. Góra…”.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 29 października 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510064784

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Partyzantów 6/8

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-521

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ol.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b072ec57-fd84-4295-bfd5-97c5db703fae

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie niezbędnej modernizacji kratowej wieży antenowej 55 m w Milejewie, ul. Góra Maślana 1 wraz z wykonaniem na niej montażu nowych instalacji antenowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b072ec57-fd84-4295-bfd5-97c5db703fae

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00503602

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00115845/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont masztu antenowego w Milejewie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00462037

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Z-t-P/46/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie niezbędnej modernizacji kratowej wieży antenowej 55 m w Milejewie, ul. Góra Maślana 1, 82-316 Milejewo wraz z wykonaniem na niej montażu nowych instalacji antenowych.
Wykonawca, w ramach modernizacji wieży kratowej wykona prace polegające na demontażu wskazanych przez Zamawiającego instalacji antenowych, oraz na montażu nowych instalacji radiowych z uwzględnieniem możliwości konstrukcyjnych masztu oraz uwag i potrzeb Zamawiającego.

2. Zamówienie obejmuje kompletną realizację zleconych prac, w tym:
1) montaż 3 szt. anten panelowych UHF Procom 766.65.15.00 (dostarczy Zamawiający)
2) montaż 2 szt. dzielników mocy Procom APS-03-WBS-LP-DF-CC (dostarczy Zamawiający)
3) montaż 2 szt. anten GPS GNSS1-TMG-26N (dostarczy Zamawiający)
4) montaż okablowania anten oraz okablowania transmisji danych,
5) dostawę wszystkich materiałów montażowych do wykonania powyższych prac w tym wsporników, fiderów, jumperów, odgromników, złącz antenowych, itp.
6) sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44212200-1 - Wieże, maszty kratowe, półmaszty i słupy stalowe

45312330-9 - Montaż anten radiowych

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.