ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie niezbędnej modernizacji kratowej wieży antenowej 55 m w Milejewie, ul. Góra Maślana 1 wraz z wykonaniem na niej montażu nowych instalacji antenowych

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Wykonanie niezbędnej modernizacji kratowej wieży antenowej 55 m w Milejewie, ul. Góra…”. Termin składania ofert minął 23 października 2025, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 7 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
23 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 października 2025

    Termin ofert: 23 października 2025 10:00
  2. Wynik postępowania

    29 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie niezbędnej modernizacji kratowej wieży antenowej 55 m w Milejewie, ul. Góra Maślana 1 wraz z wykonaniem na niej montażu nowych instalacji antenowych.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail