Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Partner - Paweł Bugaj

Wartość umowy
364 758 zł
Umowa zawarta
28 października 2025
Okres realizacji
do 10 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont pokrycia dachowego, tynków kominów i elewacji w budynku mieszkalnym przy ul. Kawęczyńskiej 39 w Warszawie. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.98.2025

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont pokrycia dachowego, tynków kominów i elewacji w budynku mieszkalnym przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy Lider - ZUINSTAL Robert Radzikowski,. Wartość umowy: 364 758 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
364 758 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Lider - ZUINSTAL Robert Radzikowski (Siedlce), wspólnie z: Partner - Paweł Bugaj.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 364 758,47 zł (umowę zawarto 28 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011513343

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jagiellońska 23

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-719

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamow@zgn-praga-pn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zgn-praga-pn.ezamawiajacy.pl/pn/zgn-praga-pn/demand/236972/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont pokrycia dachowego, tynków kominów i elewacji w budynku mieszkalnym przy ul. Kawęczyńskiej 39 w Warszawie.
Oznaczenie sprawy: DNZP.260.98.2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7377a191-cc04-4341-9f1f-27778518e0e7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00502498

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00013611/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.58 Remont pokrycia dachowego, tynków kominów i elewacji w budynku mieszkalnym przy ul. Kawęczyńskiej 39 w Warszawie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00453813

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DNZP.260.98.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

306863,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu pokrycia dachowego, tynków kominów i elewacji w budynku mieszkalnym przy ul. Kawęczyńskiej 39 w Warszawie zgodnie z Decyzją PINB nr IIWT/811/2024 z dnia 18.09.2024r poz. 1-6.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji określa specyfikacja warunków zamówienia wraz z dokumentami stanowiącymi jej integralną część tj.: Przedmiar – Załącznik Nr 6 do swz, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – Załącznik Nr 7 do swz oraz Projekt umowy wraz z załącznikami – Załącznik Nr 8 do swz.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45261320-3 - Kładzenie rynien

45410000-4 - Tynkowanie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

364758,47 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

364758,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

364758,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Lider - ZUINSTAL Robert Radzikowski,

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Partner - Paweł Bugaj

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8212444467

7.3.3)Ulica

ul. Starowiejska 199

7.3.4)Miejscowość

Siedlce

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

364758,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-10

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 938 zł
Próbka: 146 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 964 zł635 324 zł
Rozstęp międzykwartylowy
439 360 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 964 zł
Mediana
317 938 zł
Górny kwartyl
635 324 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 364 758 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Lider - ZUINSTAL Robert Radzikowski, (Siedlce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.