Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 474 155 zł
Umowa zawarta
28 października 2025
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 474 155 zł – 1 943 400 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja klimatyzacji w serwerowni w budynku Fizyki Starej na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie

Zamawiający Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja klimatyzacji w serwerowni w budynku Fizyki Starej na Wydziale Matematyki,…”, wybierając ofertę wykonawcy SYMETRIUM Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 474 155 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Marii Curie-SkłodowskiejLublin, Lubelskieopublikowano 29 października 2025
Wartość umowy
1 474 155 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SYMETRIUM Sp. z o.o. (Zabierzów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 474 155,00 zł (umowę zawarto 28 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 474 155,00 zł do 1 943 400,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail