Bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Stare Jabłonki w roku 2025
Zamawiający Nadleśnictwo Stare Jabłonki (Stare Jabłonki, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Stare Jabłonki w roku 2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2890, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Nadleśnictwo Stare Jabłonki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510544202 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Olsztyńska |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stare Jabłonki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 14-133 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starejablonki@olsztyn.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://stare-jablonki.olsztyn.lasy.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-dcd8df59-0c3a-4b24-a42b-10574add9dd2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00500594 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00316236 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Stare Jabłonki w roku 2025 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dowóz i wbudowanie kruszywa na drogach gruntowych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233140-2 - Roboty drogowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 90 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Transport-Usługi-Handel Justyna Komuda |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7391310575 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Mierki 29b |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 11-015 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 290016,41 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00379039/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 290016,41 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.