Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont łaźni dla osadzonych w pawilonie mieszkalnym B w Zakładzie Karnym w Starem Bornem, Stare Borne 14, 76-020 Bobolice

Zamawiający Zakład Karny w Starem Bornem (Bobolice, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont łaźni dla osadzonych w pawilonie mieszkalnym B w Zakładzie Karnym w Starem Bornem,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w Starem BornemBobolice, Zachodniopomorskie (powiat Koszaliński →)opublikowano 27 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W STAREM BORNEM

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320986

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

STARE BORNE

1.4.2.)Miejscowość

Bobolice

1.4.3.)Kod pocztowy

76-020

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.4.7.)Numer telefonu

94 3160820

1.4.8.)Numer faksu

94 3187680

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_stare_borne@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-90a35280-a732-4f15-a50b-2c5c273e164d

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00497113

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00266703

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont łaźni dla osadzonych w pawilonie mieszkalnym B w Zakładzie Karnym w Starem Bornem, Stare Borne 14, 76-020 Bobolice

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania są roboty budowlane polegające na remoncie łaźni dla osadzonych w pawilonie mieszkalnym B w Zakładzie Karnym w Starem Bornem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Kosztorys nakładczy (przedmiar robót) – Załącznik nr 2, Rys. nr PT_01 Architektura – rzut przyziemia ( łaźnia ,umywalnia, WC) – Załącznik nr 2a, Rys. nr PT_02 – Wentylacja mechaniczna – rzut przyziemia – Załącznik nr 2b.
Prace wykonywane będą na terenie czynnego obiektu (pawilonu mieszkalnego B ZK Stare Borne). Zaleca się aby prace były wykonywane w dni robocze w godzinach 7.15- 15.15. Wykonywanie prac w terminach innych niż wskazane wymaga każdorazowo wyrażenia zgody Dyrektora Zakładu Karnego w Starem Bornem.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-10-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Ogólnobudolany Krzysztof Wawszczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4990338176

4.3.3.)Ulica

Brzozowa 14

4.3.4.)Miejscowość

Manowo

4.3.5.)Kod pocztowy

76-015

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

203379,55 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00323857/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

203379,55 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Starem Bornem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bobolice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.