ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług utrzymania czystości w budynku Sądu Okręgowego w Elblągu oraz w budynkach Sądu Rejonowego w Elblągu wraz z utrzymaniem terenów przyległych w 2026 roku

Zamawiający Sąd Rejonowy w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług utrzymania czystości w budynku Sądu Okręgowego w Elblągu oraz w…”. Termin składania ofert minął 5 listopada 2025, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Rejonowy w ElbląguElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 24 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
5 listopada 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    24 października 2025

    Termin ofert: 5 listopada 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    15 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usług utrzymania czystości w budynku Sądu Okręgowego w Elblągu oraz w budynkach Sądu Rejonowego w Elblągu wraz z utrzymaniem terenów przyległych w 2026 roku.

  • 3

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail