Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wykonanie projektu i budowa doświetlenia przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego w ciągu drogi powiatowej nr 3133W – ul. Bohaterów Warszawy w Pruszkowie (w rejonie posesji nr 36).

Zamawiający Powiat Pruszkowski (Pruszków, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie projektu i budowa doświetlenia przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PruszkowskiPruszków, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 24 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Pruszkowski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013267144

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Drzymały 30

1.4.2.)Miejscowość

Pruszków

1.4.3.)Kod pocztowy

05-800

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/powiat-pruszkowski

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00495025

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00475360

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem zamówienia jest Doświetlenie przejść dla pieszych polega na zamontowaniu dodatkowych dedykowanych do oświetlenia przejść dla pieszych, specjalnych opraw LED umieszczonych na dodatkowych słupach oświetleniowych wysokości min. 6m oraz ich zasilenie z najbliższego słupa istniejącej gminnej sieci oświetleniowej, montażu aktywnego oznakowania pionowego (znaki D-6b) oraz punkowych elementów odblaskowych (tzw. „kocie oczka’) w ilości 10 szt. (po 5 szt. z każdej strony). Przedmiot zamówienia należy zaprojektować i wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami, warunkami wydanymi przez zarządcę drogi, warunkami technicznymi przyłączenia urządzeń elektroenergetycznych do sieci oświetleniowej, oraz niniejszym programem funkcjonalno-użytkowym. Doświetlenia przejść dla pieszych zostały zgłoszone do zadań w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań – Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2025-2028. W związku z powyższym przedmiot zamówienia należy zaprojektować i wykonać zgodnie z wytycznymi określonymi w programie. Szczegółowy opis zamówienia opisuje Program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik nr A oraz Warunki podłączenia projektowanych doświetleń do instalacji zasilającej do skrzynki oświetlenia ulicznego Miasta Pruszków stanowiące załącznik nr B do SWZ. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest Doświetlenie przejść dla pieszych polega na zamontowaniu dodatkowych dedykowanych do oświetlenia przejść dla pieszych, specjalnych opraw LED umieszczonych na dodatkowych słupach oświetleniowych wysokości min. 6m oraz ich zasilenie z najbliższego słupa istniejącej gminnej sieci oświetleniowej, montażu aktywnego oznakowania pionowego (znaki D-6b) oraz punkowych elementów odblaskowych (tzw. „kocie oczka’) w ilości 10 szt. (po 5 szt. z każdej strony). Przedmiot zamówienia należy zaprojektować i wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami, warunkami wydanymi przez zarządcę drogi, warunkami technicznymi przyłączenia urządzeń elektroenergetycznych do sieci oświetleniowej, oraz niniejszym programem funkcjonalno-użytkowym. Doświetlenia przejść dla pieszych zostały zgłoszone do zadań w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań – Razem Bezpieczniej na lata 2025-2028. W związku z powyższym przedmiot zamówienia należy zaprojektować i wykonać zgodnie z wytycznymi określonymi w programie. Szczegółowy opis zamówienia opisuje Program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik nr A oraz Warunki podłączenia projektowanych doświetleń do instalacji zasilającej do skrzynki oświetlenia ulicznego Miasta Pruszków stanowiące załącznik nr B do SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Pruszkowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pruszków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.