Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Miliczu przy ul. Dębowej na działce nr 3/1 AM 20, obręb Milicz

Zamawiający SIM KZN Zielona Dolina Sp. z o.o. (Prusice, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: SIM KZN Zielona Dolina Sp. z o.o.Prusice, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 24 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SIM KZN Zielona Dolina Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 525936287

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kolejowa

1.4.2.)Miejscowość

Prusice

1.4.3.)Kod pocztowy

55-110

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mblecharz@simzielonadolina.com

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.simzielonadolina.com/index.php

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00494165

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00462425

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu do realizacji w Miliczu przy ul. Dębowej na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 3/1 AM 20 obręb Milicz. 2. Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania określa opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 9 do SWZ). 3. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej (załącznik nr 10 do SWZ), standardach wykończenia mieszkań (załącznik nr 12 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ). 4. Przedmiary robót załączono do dokumentacji postępowania jako dokument pomocniczy dla Wykonawców. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w Przedmiarze robót a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z projektem budowlanym, projektem technicznym, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi nie wymaga zawarcia odrębnej umowy i musi być wkalkulowane w wynagrodzenie ryczałtowe (nie będzie wynagradzane dodatkowo). 5. Wizja lokalna Zamawiający przewiduje obligatoryjną wizję lokalną przed złożeniem oferty. Zamawiający informuje, że każdy z Wykonawców, którzy chcą złożyć ofertę w niniejszym postępowaniu musi odbyć obowiązkową wizję lokalną. W związku z powyższym Zamawiający wyznacza wizję lokalną na dzień 20.10.2025 r. o godz. 12.00. Miejscem spotkania Wykonawcy i przedstawiciela Zamawiającego będzie – Milicz na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 3/1 AM 20 obręb Milicz. Po zakończeniu wizji lokalnej pracownik Zamawiającego sporządzi stosowne oświadczenie o przeprowadzeniu wizji lokalnej przez danego Wykonawcę. Zamawiający nie przewiduje sytuacji, w której Wykonawca przeprowadzi wizję lokalną bez poinformowania i obecności Zamawiającego. Zamawiający musi być obecny podczas przeprowadzenia wizji lokalnej każdego Wykonawcy, ponieważ na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp Zamawiający jest zobowiązany odrzucić ofertę Wykonawcy, który nie odbył wizji lokalnej. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia na wykonane roboty budowlane, stanowiące przedmiot umowy, gwarancji na okres 84 miesięcy. Po zmianie: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu do realizacji w Miliczu przy ul. Dębowej na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 3/1 AM 20 obręb Milicz. 2. Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania określa opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 9 do SWZ). 3. Ponadto szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej (załącznik nr 10 do SWZ), standardach wykończenia mieszkań (załącznik nr 12 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ). 4. Przedmiary robót załączono do dokumentacji postępowania jako dokument pomocniczy dla Wykonawców. Wykonanie robót budowlanych, które nie zostały wyszczególnione w Przedmiarze robót a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z projektem budowlanym, projektem technicznym, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi nie wymaga zawarcia odrębnej umowy i musi być wkalkulowane w wynagrodzenie ryczałtowe (nie będzie wynagradzane dodatkowo). 5. Wizja lokalna Zamawiający przewiduje obligatoryjną wizję lokalną przed złożeniem oferty. Zamawiający informuje, że każdy z Wykonawców, którzy chcą złożyć ofertę w niniejszym postępowaniu musi odbyć obowiązkową wizję lokalną. W związku z powyższym Zamawiający wyznacza wizję lokalną na dzień 20.10.2025 r. o godz. 12.00. Miejscem spotkania Wykonawcy i przedstawiciela Zamawiającego będzie – Milicz na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 3/1 AM 20 obręb Milicz. Po zakończeniu wizji lokalnej pracownik Zamawiającego sporządzi stosowne oświadczenie o przeprowadzeniu wizji lokalnej przez danego Wykonawcę. Zamawiający nie przewiduje sytuacji, w której Wykonawca przeprowadzi wizję lokalną bez obecności Zamawiającego. Zamawiający musi być obecny podczas przeprowadzenia wizji lokalnej każdego Wykonawcy, ponieważ na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp Zamawiający jest zobowiązany odrzucić ofertę Wykonawcy, który nie odbył wizji lokalnej. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia na wykonane roboty budowlane, stanowiące przedmiot umowy, gwarancji na okres 84 miesięcy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SIM KZN Zielona Dolina Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Prusice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.