Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup awaryjnych źródeł dostawy wody pitnej dla mieszkańców gminy Krupski Młyn

Zamawiający Gmina Krupski Młyn (Krupski Młyn, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup awaryjnych źródeł dostawy wody pitnej dla mieszkańców gminy Krupski Młyn”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Krupski MłynKrupski Młyn, Śląskieopublikowano 22 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRUPSKI MŁYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258948

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krasickiego 9

1.4.2.)Miejscowość

Krupski Młyn

1.4.3.)Kod pocztowy

42-693

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

322857016

1.4.8.)Numer faksu

322857077

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@krupskimlyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.krupskimlyn.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00490338

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-22

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00483307

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-10-28 10:00 Po zmianie: 2025-10-30 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-10-28 10:30 Po zmianie: 2025-10-30 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-11-26 Po zmianie: 2025-11-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16710000-5Ciągniki rolnicze pedałowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →