ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Bieżące utrzymanie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze bezpieczeństwa danych jak i nowych funkcjonalności wynikających ze zmian przepisów prawa.

Zamawiający Politechnika Opolska (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Bieżące utrzymanie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze…”. Termin składania ofert minął 3 listopada 2025, 13:00. Wadium: 12 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika OpolskaOpole, Opolskieopublikowano 22 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
12 000 zł
Termin składania ofert
3 listopada 2025, 13:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Skrócony czas naprawy awarii i błędów20%Skrócony czas usunięcia usterek20%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Skrócony czas naprawy awarii i błędów 20%, Skrócony czas usunięcia usterek 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Bieżące utrzymanie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) w obszarze bezpieczeństwa danych jak i nowych funkcjonalności wynikających ze zmian przepisów prawa.

  • 3

    RyzykoWadium: 12 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail