Wynik częściowy: umowy w 6 z 12 części, 6 unieważniono12 części
Łączna wartość umów
132 547 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Wartość umowy
    33 480 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Wartość umowy
    35 035 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Wartość umowy
    32 184 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Wartość umowy
    11 337 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Wartość umowy
    7018 zł
    2 oferty
  7. Unieważniona
    Część 7Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  9. Unieważniona
    Część 9Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  10. Unieważniona
    Część 10Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  11. Unieważniona
    Część 11Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  12. Umowa zawarta
    Część 12Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy
    Wartość umowy
    13 494 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 12 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisu20%Termin płatnosci20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie usług serwisowych polegających na okresowych przeglądach technicznych, konserwacjach oraz naprawach sprzętu i aparatury medycznej będących na wyposażeniu TCZ Sp. z o.o.

Zamawiający Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonywanie usług serwisowych polegających na okresowych przeglądach technicznych,…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 132 547 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
132 547 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 12 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 12 części: w 6 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Marcin Walichnowski Provim (część 1); Opta-Tech Sp. z o.o. (część 3); Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki (część 4); MEDIKOM Jacek Kobiałka (części 5, 6, 12).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 132 547,24 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

TOMASZOWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 100558733

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 35

1.5.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

97-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@tcz.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalwtomaszowie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90c8a2ea-a3fe-40a7-b0be-3c905e682526

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp. z o.o.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie usług serwisowych polegających na okresowych przeglądach technicznych, konserwacjach oraz naprawach sprzętu i aparatury medycznej będących na wyposażeniu TCZ Sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-90c8a2ea-a3fe-40a7-b0be-3c905e682526

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00489906

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373188

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/30/Sp./2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

32000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

74200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

31392 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

20500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

13900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

6100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 7 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

7700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 8 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

14572 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 9 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

42000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 10 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

2100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 11 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

4580 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 12 - Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2A - Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50421200-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiego

4.5.5.)Wartość części

11300 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33480 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33480 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33480 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marcin Walichnowski Provim

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9511767084

7.3.4)Miejscowość

Józefosław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33480 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-24 do 2027-09-23

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono na postawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w po-stępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35035,2 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35035,2 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35035,2 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Opta-Tech Sp. z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 521-108-24-92

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35035,2 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-24 do 2027-09-23

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32184 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32184 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32184 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 778 116 34 61

7.3.4)Miejscowość

Kostrzyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32184 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-24 do 2027-09-23

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11336,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11336,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11336,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDIKOM Jacek Kobiałka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 951 201 14 31

7.3.4)Miejscowość

Ruczaj

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11336,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-24 do 2027-09-23

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7017,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31104 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7017,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDIKOM Jacek Kobiałka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 951 201 14 31

7.3.4)Miejscowość

Ruczaj

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7017,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-24 do 2027-09-23

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono na postawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono na postawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w po-stępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono na postawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w po-stępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono na postawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w po-stępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 31

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono na postawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w po-stępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 12)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13493,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13493,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13493,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDIKOM Jacek Kobiałka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 951 201 14 31

7.3.4)Miejscowość

Ruczaj

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 12)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13493,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-24 do 2027-09-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50421000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
445 900 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 327 zł1 196 078 zł
Rozstęp międzykwartylowy
832 751 zł
Źródło próbki
CPV 50421000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 327 zł
Mediana
445 900 zł
Górny kwartyl
1 196 078 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 132 547 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50421000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marcin Walichnowski Provim (Józefosław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.