Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pustelnik na odc. o dł. 549 m
Zamawiający Gmina Ceranow (Ceranów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pustelnik na odc. o dł. 549 m”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 788 292 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
11 czerwca 2025
Termin ofert: 26 czerwca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 lipca 2025
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
22 października 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Ceranow |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 711582842 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Ceranów 140 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ceranów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 08-322 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL925 - Siedlecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 257870779 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@ceranow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.ceranow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-34d2e1c7-2858-434c-84a5-63a32e363b79 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00488763 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-22 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00272803 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pustelnik na odc. o dł. 549 m |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pustelnik na odc. o dł. 549 m, polegająca na | • Robotach przygotowawczych – roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych wraz z opracowaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej; • Robotach ziemnych – formowanie i zagęszczanie nasypów wraz z transportem materiału z dokopu na miejsce wbudowania; • Podbudowie – profilowanie i zagęszczanie podłoża, istniejącej podbudowy wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonanie podbudowy pomocniczej i zasadniczej z mieszanki niezwiązanej 0/31,5 mm stabilizowanej mechanicznie o grubości po zagęszczeniu 15 cm; • Nawierzchni – mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową, warstwa wiążąca AC 11 W 50/70 KR 1-2 oraz warstwa ścieralna AC 11 S 50/70 KR 1-2 z betonu asfaltowego; • Robotach wykończeniowych – wykonanie poboczy z mieszanki kruszyw łamanych 0/31,5 stabilizowanych mechanicznie o grubości po zagęszczeniu 10 cm; • Oznakowaniu pionowym – słupki z rur stalowych o średnicy 50 mm oraz przymocowanie tarcz znaków do gotowych słupów. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar robót, projekt Stałej Organizacji Ruchu oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, stanowiące Załączniki nr 8 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | P. W. WIKRUSZ Adam Witkowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8241589257 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kolonie 1a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Miedzna |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 07-106 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 387451,59 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00338085/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-10-03 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 387451,59 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.