Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: „TRAN-SZAM” s.c. PLICHTA WŁADYSŁAW, PLICHTA JAROSŁAW

Cena wybranej oferty
96 142 zł
Umowa zawarta
21 października 2025
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 96 142 zł – 220 450 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

(28) Usługa czyszczenia separatorów i osadników na terenie „Eko Dolina” Sp. z o. o.

Zamawiający "eko Dolina" Sp. z o.o. (Łężyce, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „(28) Usługa czyszczenia separatorów i osadników na terenie „Eko Dolina” Sp. z o. o”, wybierając ofertę wykonawcy TRAN-SZAM Jarosław Plichta. Cena wybranej oferty: 96 142 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: "eko Dolina" Sp. z o.o.Łężyce, Pomorskieopublikowano 21 października 2025
Cena wybranej oferty
96 142 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 września 2025

    Termin ofert: 3 października 2025 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 października 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: TRAN-SZAM Jarosław Plichta (Przodkowo), wspólnie z: „TRAN-SZAM” s.c. PLICHTA WŁADYSŁAW, PLICHTA JAROSŁAW.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 96 141,60 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 96 141,60 zł do 220 449,60 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail