Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
2 918 238 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 167 066 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 751 173 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie”.

Zamawiający Gmina Biała Podlaska (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie””, wybierając ofertę wykonawcy SIMBA GROUP Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 2 918 238 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Biała PodlaskaBiała Podlaska, Lubelskieopublikowano 20 października 2025
Łączna wartość umów
2 918 238 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: SIMBA GROUP Sp. z o.o. (część 1); Simba Group Sp. z o. o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 918 238,35 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Biała Podlaska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237397

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Prosta 31

1.5.2.)Miejscowość

Biała Podlaska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

e.borysiuk@gmina-bialapodlaska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gmina-bialapodlaska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gmina-bialapodlaska.ezamawiajacy.pl/pn/gmina-bialapodlaska/demand/230936/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6c06988e-3e8e-4a89-a2ae-f05fc4f3498d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00484746

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00037643/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Infrastruktura turystyczna - place zabaw, pumptracki, mała architektura

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00403073

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZP.271.1.21.2025.RW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot części nr 1 zamówienia pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej w miejscowościach Pólko i Wólka Plebańska” obejmuje w szczególności:
1) w miejscowości Pólko na terenie działek o numerach ewidencyjnych 192/2, 192/3 obręb ewidencyjny 0028 Pólko:
a) budowę miejsca na ognisko,
b) budowę pumptracka,
c) budowę placu zabaw
d) budowę utwardzonych dojść,
e) budowę monitoringu,
f) budowę ogrodzenia,
g) dostawę i montaż małej architektury,
h) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),

2) w miejscowości Wólka Plebańska na terenie działki o numerze ewidencyjnym 143 obręb ewidencyjny 0043 Wólka Plebańska:
a) budowę pumptracka,
b) budowę miejsca na ognisko,
c) budowa utwardzonych dojść,
d) budowę monitoringu,
e) dostawę i montaż małej architektury,
f) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników);

4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.5.)Wartość części

1062487,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot części nr 2 zamówienia pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej w miejscowościach Janówka, Młyniec i Styrzyniec” obejmuje w szczególności:
1) w miejscowości Janówka na terenie działki o numerze ewidencyjnym 424, obręb ewidencyjny 0012 Janówka:
a) budowę wiaty,
b) budowę placu zabaw
c) budowę utwardzonych dojść,
d) budowę monitoringu,
e) budowę ogrodzenia,
f) dostawę i montaż małej architektury,
g) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),

2) w miejscowości Młyniec na terenie działki o numerze ewidencyjnym 99, obręb ewidencyjny 0021 Młyniec:
a) budowę wiaty,
b) budowę placu zabaw
c) budowę utwardzonych dojść,
d) budowę monitoringu,
e) budowę ogrodzenia,
f) dostawę i montaż małej architektury,
g) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),

3) w miejscowości Styrzyniec na terenie działki o numerze ewidencyjnym 510, obręb ewidencyjny 0034 Styrzyniec:
a) budowę wiaty,
b) budowę miejsca na ognisko,
c) budowę placu zabaw
d) budowę utwardzonych dojść,
e) budowę monitoringu,
f) budowę oświetlenia,
g) budowę ogrodzenia,
h) dostawę i montaż małej architektury,
h) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników).

4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.5.)Wartość części

1607681,82 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1167065,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1167065,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1167065,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIMBA GROUP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 9462647108

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1167065,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1751172,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1751172,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1751172,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Simba Group Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 9462647108

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1751172,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112723-9Roboty w zakresie kształtowania pla…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
228 437 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 634 zł290 854 zł
Rozstęp międzykwartylowy
98 220 zł
Źródło próbki
CPV 45112723· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
192 634 zł
Mediana
228 437 zł
Górny kwartyl
290 854 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Biała Podlaska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 918 238 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112723-9 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SIMBA GROUP Sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.