ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie”.

Zamawiający Gmina Biała Podlaska (Biała Podlaska, Lubelskie) prowadził postępowanie „„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie””. Termin składania ofert minął 22 września 2025, 11:00. Planowany budżet: 2418 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Biała PodlaskaBiała Podlaska, Lubelskieopublikowano 2 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
2418 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
22 września 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie.

  • 3

    RyzykoWadium: 6.4.1 PLN.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 2 418,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail