Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 118 808 zł
Umowa zawarta
13 października 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 118 808 zł – 1 199 687 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena95%Termin realizacji zamówienia serii tablic rejestracyjnych5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Pszczynie okres realizacji od 15.10.2025 do 31.12.2027 wraz z odbiorem i utylizacją wycofanych tablic rejestracyjnych.

Zamawiający Powiat Pszczyński (Pszczyna, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Pszczynie okres…”, wybierając ofertę wykonawcy Eurotab Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 118 808 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat PszczyńskiPszczyna, Śląskie (powiat Pszczyński →)opublikowano 20 października 2025
Wartość umowy
1 118 808 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 września 2025

    Termin ofert: 17 września 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 października 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eurotab Sp. z o.o. (Dołuje), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 118 808,00 zł (umowę zawarto 13 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 118 808,00 zł do 1 199 686,65 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Pszczyński

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3 Maja 10

1.5.2.)Miejscowość

Pszczyna

1.5.3.)Kod pocztowy

43-200

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiat.pszczyna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.pszczyna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-pszczyna.logintrade.net/zapytania_email,207597,c3eaecede178468e2d5cf59d15f819fe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Pszczynie okres realizacji od 15.10.2025 do 31.12.2027 wraz z odbiorem i utylizacją wycofanych tablic rejestracyjnych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f714067e-82dd-4a7a-8ce0-e6324be9d7a0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00484292

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039447/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Pszczynie oraz odbiór i utylizacja wycofanych tablic rejestracyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00400641

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZ.272.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

996097,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szacunkowa ilość tablic rejestracyjnych w okresie obowiązywania umowy wynosi
40.000 sztuk:
1) tablice samochodowe zwyczajne 36.150 sztuk
2) tablice motocyklowe 2000 sztuk
3) tablice motorowerowe 600 sztuk
4) tablice indywidualne 100 sztuk
5) tablice samochodowe zabytkowe 100 sztuk
6) tablice motocyklowe zabytkowe 100 sztuk
7) tablice motorowerowe zabytkowe 50 sztuk
8) tablice tymczasowe 500 sztuk
9) tablice samochodowe zmniejszone 200 sztuk
10) tablice do pojazdów z napędem elektrycznym (EE) 100 sztuk
11) tablice do rejestracji profesjonalnej 100 sztuk

Minimalna ilość zamówienia poszczególnych tablic rejestracyjnych wyniesie nie mniej niż 70% ilości wskazanych powyżej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ tj. opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34928470-3 - Elementy oznakowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1118808,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1199686,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1118808,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Eurotab Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260018376

7.3.3)Ulica

Skarbimierzyce

7.3.4)Miejscowość

Dołuje

7.3.5)Kod pocztowy

72-002

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1118808,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44423400-5Znaki i podobne elementy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Pszczyński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pszczyna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 118 808 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44423400-5 (Znaki i podobne elementy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Eurotab Sp. z o.o. (Dołuje). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.