ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługę kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z E F S Plus - RUNDA II

Zamawiający Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Usługę kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla…”. Termin składania ofert minął 28 października 2025, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 20 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 października 2025, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługę kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z E F S Plus - RUNDA II.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001036879

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pomorska 41

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-203

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lodzka.ohp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/lodzkie

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługę kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z E F S Plus - RUNDA II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8eca21ff-ba2c-4903-9458-8d277e2a1392

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00483822

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00012436/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Kompleksowa organizacja 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu "Kompetentni na start" z terenu województwa łódzkiego - runda II

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Kompetentni na start” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 nr FELD.07.02-IP.01-0001/23-00

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8eca21ff-ba2c-4903-9458-8d277e2a1392

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami, w tym przekazywanie wszelkich oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa
Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w
zakładce „Centrum Pomocy”. Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe
oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp, zwane dalej „zobowiązaniem
podmiotu udostępniającego zasoby”, przedmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwo, dokumenty, o których mowa w art. 94 ust. 2
ustawy Pzp, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18
ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (tekst jednolity: Dz. U. z
2024 r. poz. 307 ze zm.). Komunikacja w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do
komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji”
odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do
komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Sposób
sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z
wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i
przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. 2020 r. poz. 2452) oraz w rozporządzeniu Ministra
Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub
oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. 2020 r. poz. 2415 ze zm.). Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę bądź składanych wraz z ofertą wynosi
250 Mb. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z Rozdziałem II SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ŁWK.BWK.271.22.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla 110 uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 – RUNDA II realizowanego przez Łódzką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi

4.2.6.)Główny kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-14

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Wykonawca musi posiadać wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, prowadzonego na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy ( Dz. U. 2024.0.475)
Wykonawca spełni warunek jeżeli posiada :
• doświadczenie w zakresie organizacji i realizacji wyjazdów diagnostyczno- motywujących dla młodzieży, tj. w okresie ostatnich 3 lat liczonych od dnia złożenia oferty, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, wykonał co najmniej jedną usługę zgodną z przedmiotem zamówienia dla minimum 20 osób polegającą na organizacji i realizacji wyjazdu, a także przygotowaniu i przeprowadzeniu obsługi dydaktyczno – szkoleniowej o zbliżonym charakterze.
Warunek jest spełniony jeżeli Wykonawca oświadczy, że samodzielnie spełnia ten warunek, a w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, jeżeli jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie lub podmiot, na potencjale którego polega wykonawca spełnia ten warunek samodzielnie (zakaz łączenia potencjałów kilku podmiotów w zakresie spełnienia tego warunku).
b) dysponowanie osobami Opis spełnienia warunku:
Wykonawca spełni warunek jeżeli dysponuje:
• co najmniej jedną osobą –– posiadającą wykształcenie wyższe/wyższe zawodowe trenerskie w zakresie: komunikacja społeczna, psychologia, socjoterapia, pedagogika bądź pokrewne lub wykształcenie wyższe/wyższe zawodowe i certyfikaty/zaświadczenia/inne umożliwiające prowadzenie warsztatów/szkoleń/zajęć grupowych w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych potrzebnych do wykonywania danego zawodu a także doświadczenie umożliwiające przeprowadzenie testów kompetencji społecznych oraz kompetencji cyfrowych, tj. w okresie 3 lat liczonych od dnia złożenia oferty, skutecznie przeprowadziła co najmniej 2 badania kompetencji społecznych i 2 badania kompetencji cyfrowych dla grupy liczącej co najmniej 10 osób w wieku od 15 do 25 r.ż. lub co najmniej dwiema osobami - posiadającymi wykształcenie wyższe/wyższe zawodowe trenerskie w zakresie: komunikacja społeczna, psychologia, socjoterapia, pedagogika bądź pokrewne lub wykształcenie wyższe/wyższe zawodowe i certyfikaty/zaświadczenia/inne umożliwiające prowadzenie warsztatów/szkoleń/zajęć grupowych w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych potrzebnych do wykonywania danego zawodu, a także doświadczenie umożliwiające przeprowadzenie testów kompetencji społecznych lub kompetencji cyfrowych, tj. w okresie 3 lat liczonych od dnia złożenia oferty, każda ze wskazanych osób przeprowadziła co najmniej 2 badania kompetencji społecznych lub 2 badania kompetencji cyfrowych dla grupy liczącej co najmniej 10 osób w wieku od 15 do 25 r.ż.
• osoba skierowana do realizacji zamówienia pełniąca funkcje wychowawcze i/lub zajęcie diagnostyczno-motywacyjne posiada odpowiednie uprawnienia potwierdzone dokumentami oraz staż pracy w wykonywaniu zadań wymaganych przez Zamawiającego minimum 2 lata.
Zamawiający nie wymaga potwierdzenia na etapie postępowania, jednakże w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie, nie krótszym niż trzy (3) dni robocze, Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowód, w celu potwierdzenia spełnienia wymogu uprawnień oraz stażu pracy osób skierowanych do realizacji przedmiotu zamówienia.

• osoba skierowana do realizacji zamówienia, zgodnie z art.7 ustawy z 2023 r, poz. 1606, stanowiącego zmianę do ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich:
- nie jest ujęta w Rejestrze z dostępem ograniczonym lub w Rejestrze osób, w stosunku do których Państwowa Komisja do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15 wydała postanowienie o wpisie w Rejestrze
- nie widnieje w Krajowym rejestrze Karnym w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189 a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii ( Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego, co zostało poświadczone zaświadczeniem z KRK

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany nieistotnych postanowień Umowy w formie aneksu, w szczególności gdy wynikną rozbieżności lub niejasności w rozumieniu pojęć użytych w Umowie, których nie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie Umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej zapisów przez Strony, a nie ulegnie zmianie ogólny charakter Umowy do charakteru Umowy w pierwotnym brzmieniu , zmiana nie narusza równowagi ekonomicznej Umowy na korzyść Wykonawcy, nie rozszerza i nie zmniejsza zakresu świadczenia i zobowiązaniu wynikającego z Umowy.
2. Zamawiający dopuszcza dodatkowo zmianę postanowień zawartej Umowy w zakresie:
b) zmian redakcyjnych umowy,
c) zmian będących następstwem sukcesji uniwersalnej albo przejęcia z mocy prawa pełni praw i obowiązków dotyczących którejkolwiek ze Stron,
d) zmian danych Stron ujawnionych w rejestrach publicznych,
e) zmiany w innych sytuacjach, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia
niniejszej Umowy i mających charakter zmian nieistotnych tzn. takich, o których wiedza na etapie postępowania o udzielenie zamówienia nie wpłynęłaby na krąg podmiotów ubiegających się o to zamówienie lub na wynik postępowania,
f) terminów realizacji umowy, sposobu wykonywania umowy i jego zakresu, zobowiązań Stron, wynagrodzenia należnego Wykonawcy - jeżeli jej wprowadzenie jest konieczne dla prawidłowej realizacji projektu, w ramach którego realizowana jest niniejsza umowa i wynika z decyzji krajowych lub zagranicznych Instytucji Zarządzających i monitorujących realizację ww. projektu;
g) zmian organizacyjnych Stron, np. zmiana reprezentacji lub siedziby firmy,
h) zmiany w każdym przypadku, gdy zmiana jest korzystna dla Zamawiającego
(np. zmniejszenie wartości zamówienia),
i) zmniejszenia zakresu umowy na zasadach, jak w § 1 ust. 2 i wysokości wynagrodzenia na zasadach, jak w § 4 ust. 1 umowy.
3. Przewidziane w ust. 2 okoliczności stanowiące podstawę zmian do Umowy stanowią uprawnienia Zamawiającego nie zaś jego obowiązek wprowadzenia takich zmian.
4. Wszelkie zmiany w treści Umowy wymagają formy pisemnej, w postaci aneksu, pod rygorem nieważności i muszą być dokonane przez upoważnionych przedstawicieli obu Stron.
5. Nie jest możliwe dokonywanie istotnych zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w wypadkach nieprzewidzianych w Umowie lub przepisach prawa.
6. Wykonawca w uzasadnionych przypadkach tj. na okoliczność wystąpienia zdarzenia, którego nie można było wcześniej przewidzieć, może najpóźniej na 7 dni przed upływem terminu o którym mowa w § 2 Umowy zwrócić się do Zamawiającego z prośbą o przedłużenie terminu realizacji Umowy. Zmiana taka musi być dokonana za zgodą obu stron w formie pisemnego aneksu do umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-10-28 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy składać za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-10-28 09:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-11-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80570000-0Usługi szkolenia w dziedzinie rozwo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →