Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych na potrzeby utworzenia żłobka w Goniądzu

Zamawiający Gmina Goniądz (Goniądz, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych na potrzeby utworzenia żłobka w Goniądzu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GoniądzGoniądz, Podlaskie (powiat Moniecki →)opublikowano 20 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GONIĄDZ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669789

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stary Rynek 24

1.4.2.)Miejscowość

Goniądz

1.4.3.)Kod pocztowy

19-110

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.7.)Numer telefonu

857380043

1.4.8.)Numer faksu

087300307

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria.um@goniadz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip-umgoniadz.wrotapodlasia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9f849791-1ff3-4ac5-8d6e-52d9147ac3af

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00483628

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00298008

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych do żłobka w Goniądzu w ramach zadania pn

„Utworzenie żłobka w Goniądzu” dofinansowanego na podstawie Umowy nr PUW/MALUCH/T/G-18/2023 z dnia 30.08.2023 r. w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch” 2022-2029

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych na potrzeby utworzenia żłobka w Goniądzu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

AGD i multimedia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, opis minimalnych parametrów technicznych i wymogów użytkowych został zawarty w załączniku nr 8 do SWZ; odpowiednio w Załączniku 8 B – dla części 2 zamówienia;

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla części obejmuje
w szczególności:

1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia,
z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku 8B do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscu wskazanym przez zamawiającego w żłobku w Goniądzu, ul. Konstytucji 3 Maja 18, 19-110 Goniądz;

2) wszystkie dostarczone produkty muszą być dopuszczone do stosowania w placówkach oświatowych;

3) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy),

4) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia;

5) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu).

Gwarancja

Wykonawca na wyposażenie stanowiące przedmiot zamówienia zaoferuje gwarancję, udzieloną na okres nie krótszy niż 12 miesięcy. Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji.

3.9.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

New Life Property Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242902720

4.3.3.)Ulica

Nowogrodzka

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-014

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18396,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00362560/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

18396,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Goniądz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goniądz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32322000-6 (Urządzenia multimedialne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.