ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup wraz z dostawą oleju opałowego do Zespołu Szkół w Widawie w sezonie grzewczym 2025/2026

Zamawiający Gmina Widawa (Widawa, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup wraz z dostawą oleju opałowego do Zespołu Szkół w Widawie w sezonie grzewczym…”. Termin składania ofert minął 27 października 2025, 10:00. Wadium: 2500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WidawaWidawa, Łódzkieopublikowano 17 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Wadium
2500 zł
Termin składania ofert
27 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas dostawy40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    17 października 2025

    Termin ofert: 27 października 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 grudnia 2025

    7 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas dostawy 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup wraz z dostawą oleju opałowego do Zespołu Szkół w Widawie w sezonie grzewczym 2025/2026.

  • 3

    RyzykoWadium: 2 500,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail