Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wykonanie badań archeologicznych

Zamawiający Muzeum Zamkowe w Pszczynie (Pszczyna, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie badań archeologicznych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Zamkowe w PszczyniePszczyna, Śląskie (powiat Pszczyński →)opublikowano 17 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 290 707 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Zamkowe w Pszczynie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072343385

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Brama Wybrańców 1

1.4.2.)Miejscowość

Pszczyna

1.4.3.)Kod pocztowy

43-200

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.7.)Numer telefonu

32 2103037 wew. 11 lub 21

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zamek-pszczyna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zamek-pszczyna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00482405

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-17

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00457293

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-10-20 09:00 Po zmianie: 2025-10-21 13:45

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-10-20 10:00 Po zmianie: 2025-10-21 14:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-11-19 Po zmianie: 2025-11-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112450-4Roboty wykopaliskowe na terenach ar…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
290 707 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 245 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
361 890 zł
Źródło próbki
CPV 45112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
203 245 zł
Mediana
290 707 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Zamkowe w Pszczynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pszczyna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112450-4 (Roboty wykopaliskowe na terenach archeologicznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.