12/TP/2024. DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW, ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW NA POTRZEBY MEDYCZNE ZAMAWIAJĄCEGO
Zamawiający Szpitale Tczewskie S.A. (Tczew, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „12/TP/2024. DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW, ORAZ…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 136 520 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
03 września 2024
Termin ofert: 12 września 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
15 października 2024
2 oferty5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 października 2025
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SZPITALE TCZEWSKIE SPÓŁKA AKCYJNA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 220620689 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. 30-go Stycznia 57/58 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tczew |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 83-110 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL638 - Starogardzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dombrowski.robert@szpitaletczewskiesa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitaletczewskiesa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-086f38f8-453e-4a6c-9dba-a7bb659b9cd9 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00481327 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00482069 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | 12/TP/2024. DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, MATERIAŁÓW SZEWNYCH, OPATRUNKÓW, ORAZ INNYCH ARTYKUŁÓW NA POTRZEBY MEDYCZNE ZAMAWIAJĄCEGO |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet nr 4. SIATKI I SYSTEMY GINEKOLOGICZNE. CPV 33100000-1. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | AESCULAP CHIFA SP. Z O.O. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7880008829 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | NOWY TOMYŚL |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 71032,40 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00546855/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 8099,03 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.