Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
238 752 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu Olmedica w Olecku Sp. z o. o., tankowanie pojazdów na terenie miasta Olecko
    Wartość umowy
    238 752 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu Olmedica w Olecku Sp. z o. o., tankowanie pojazdów na terenie miasta: Suwałk, Ełku, Giżycka, Augustowie, Olsztynie, Białymstoku
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Upust40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu Olmedica w Olecku Sp. z o. o.

Zamawiający Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 238 752 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Olmedica w Olecku - Sp. z o.o.Olecko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olecki →)opublikowano 16 października 2025
Łączna wartość umów
238 752 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 238 752,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OLMEDICA W OLECKU - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 519558690

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gołdapska 1

1.5.2.)Miejscowość

Olecko

1.5.3.)Kod pocztowy

19-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

87 520 22 95-96

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@olmedica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.olmedica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=5631d0f8-2627-4c69-815f-74d136975a56

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu Olmedica w Olecku Sp. z o. o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e14163af-3e19-41b2-a9e1-c1d841b32d8e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00478223

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00434036

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

21/TP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

306035,23 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu Olmedica w Olecku Sp. z o. o., tankowanie pojazdów na terenie miasta Olecko.

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132000-3 - Benzyna

09134200-9 - Paliwo diesla

4.5.5.)Wartość części

189406 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu Olmedica w Olecku Sp. z o. o., tankowanie pojazdów na terenie miasta: Suwałk, Ełku, Giżycka, Augustowie, Olsztynie, Białymstoku

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09134200-9 - Paliwo diesla

4.5.5.)Wartość części

116628 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

238752 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

238752 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

238752 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTO-MYJNIA, HURTOWA I DETALICZNA SPRZEDAŻ PALIW PŁYNNYCH I GAZOWYCH ADAM KOZŁOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8470003684

7.3.3)Ulica

ALEJE LIPOWE

7.3.4)Miejscowość

OLECKO

7.3.5)Kod pocztowy

19-400

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238752 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W odniesieniu do części 2 do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. 09/10/2025 r. do godziny 09:00, nie wpłynęła żadna oferta. W związku z tym, zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp, postępowanie w tej części podlega unieważnieniu

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 148 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
276 107 zł852 412 zł
Rozstęp międzykwartylowy
576 305 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
276 107 zł
Mediana
382 148 zł
Górny kwartyl
852 412 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olecko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 238 752 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AUTO-MYJNIA, HURTOWA I DETALICZNA SPRZEDAŻ PALIW PŁYNNYCH I GAZOWYCH ADAM KOZŁOWSKI (OLECKO). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.