Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu Olmedica w Olecku Sp. z o. o.

Zamawiający Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Bezgotówkowy, sukcesywny zakup paliw płynnych do samochodów będących w posiadaniu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Olmedica w Olecku - Sp. z o.o.Olecko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olecki →)opublikowano 6 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 148 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

OLMEDICA W OLECKU - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 519558690

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gołdapska 1

1.4.2.)Miejscowość

Olecko

1.4.3.)Kod pocztowy

19-400

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.4.7.)Numer telefonu

87 520 22 95-96

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@olmedica.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.olmedica.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00459721

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-06

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00434036

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

1. Wykaz stacji paliw na terytorium RP, według wzoru, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy, że zapewni co najmniej jedną stację paliw, do której zapewni całodobowy dostęp – 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od pracy (dotyczy część 1). 3. Dokument potwierdzający obowiązującą cenę na dzień 06.10.2025 r. na wskazanej przez Wykonawcę stacji w formularzu ofertowym, (np. paragon, faktura, wydruk z systemu). Po zmianie: 1. Wykaz stacji paliw na terytorium RP, według wzoru, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy, że zapewni co najmniej jedną stację paliw, do której zapewni całodobowy dostęp – 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od pracy (dotyczy część 1). 3. Dokument potwierdzający obowiązującą cenę na dzień 06.10.2025 r. na wskazanej przez Wykonawcę stacji w załączniku nr 5 do SWZ, (np. paragon, faktura, wydruk z systemu).

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

1. Wykaz stacji paliw na terytorium RP, według wzoru, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy, że zapewni co najmniej jedną stację paliw, do której zapewni całodobowy dostęp – 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od pracy (dotyczy część 1). 3. Dokument potwierdzający obowiązującą cenę na dzień 06.10.2025 r. na wskazanej przez Wykonawcę stacji w formularzu ofertowym, (np. paragon, faktura, wydruk z systemu). Po zmianie: 1. Wykaz stacji paliw na terytorium RP, według wzoru, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy, że zapewni co najmniej jedną stację paliw, do której zapewni całodobowy dostęp – 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od pracy (dotyczy część 1). 3. Dokument potwierdzający obowiązującą cenę na dzień 06.10.2025 r. na wskazanej przez Wykonawcę stacji w załączniku nr 5 do SWZ, (np. paragon, faktura, wydruk z systemu).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 148 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
276 107 zł852 412 zł
Rozstęp międzykwartylowy
576 305 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
276 107 zł
Mediana
382 148 zł
Górny kwartyl
852 412 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olecko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.