Wykonanie dokumentacji projektowej gminnego obiektu zarządzania kryzysowego i ochrony ludności
Zamawiający Gmina Choczewo (Choczewo, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowej gminnego obiektu zarządzania kryzysowego i ochrony…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1133, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
03 października 2025
Termin ofert: 21 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
16 października 2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
18 listopada 2025
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
08 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA CHOCZEWO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191675250 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Pierwszych Osadników 17 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Choczewo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 84-210 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL634 - Gdański |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.choczewo.com.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00478018 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-10-16 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00457205 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-10-16 10:00 Po zmianie: 2025-10-21 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-10-16 12:00 Po zmianie: 2025-10-21 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-11-14 Po zmianie: 2025-11-19 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.