ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przygotowanie opracowania zawierającego wytyczne opisujące ocenę dozorową, dotyczącą uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej

Zamawiający Państwowa Agencja Atomistyki (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przygotowanie opracowania zawierającego wytyczne opisujące ocenę dozorową, dotyczącą…”. Termin składania ofert minął 5 listopada 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Państwowa Agencja AtomistykiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 16 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
5 listopada 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie zespołu Wykonawcy w zakresie oceny dozorowej40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    16 października 2025

    Termin ofert: 5 listopada 2025 10:00
  2. Wynik postępowania

    04 grudnia 2025

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Doświadczenie zespołu Wykonawcy w zakresie oceny dozorowej 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przygotowanie opracowania zawierającego wytyczne opisujące ocenę dozorową, dotyczącą uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowa Agencja Atomistyki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000907473

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowy Świat 6/12

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@paa.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.paa.gov.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Bezpieczeństwo jądrowe i ochrona radiologiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie opracowania zawierającego wytyczne opisujące ocenę dozorową, dotyczącą uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-028c56c5-5fac-4bd6-ac3a-a763b5247a08

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00477796

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00083953/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Przygotowanie opracowania zawierającego wytyczne opisujące ocenę dozorową, dotyczącą uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-028c56c5-5fac-4bd6-ac3a-a763b5247a08

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia, w tym minimalne wymagania techniczne sprzętowe i systemowe w celu korzystania z usług określone zostały w Regulaminie Platformy e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl) oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

SWZ Rodział XVI

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

197/2025/DBJ

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu opracowania zawierającego wytyczne opisujące ocenę dozorową, prowadzoną w trakcie procesu wydawania przez dozór jądrowy zezwolenia na budowę elektrowni jądrowej dotyczącą uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej na podstawie międzynarodowych przepisów bezpieczeństwa jądrowego oraz w oparciu o międzynarodowe praktyki i wytyczne, pn. przygotowanie opracowania zawierającego wytyczne opisujące ocenę dozorową, dotyczącą uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

71336000-2 - Dodatkowe usługi inżynieryjne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71340000-3 - Zintegrowane usługi inżynieryjne

73431000-2 - Testy i ocena sprzętu bezpieczeństwa

79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

90721600-3 - Usługi ochrony przed promieniowaniem

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Sposób oceny ofert zawarty został w rozdziale XI SWZ.
Zamawiający dokona oceny ofert przyznając punkty w ramach kryterium, przyjmując zasadę, że 1% = 1pkt.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Doświadczenie zespołu Wykonawcy w zakresie oceny dozorowej

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, 4) zdolności technicznej lub zawodowej: a) zdolności zawodowej posiadania doświadczenia tj. należytego wykonania lub wykonywania, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie co najmniej dwóch usług, których łączna wartość wynosi nie mniej niż 100 000,00 PLN brutto (słownie sto tysięcy złotych), polegających na tworzeniu publikacji naukowych, dokumentacji, opracowań lub ekspertyz z zakresu uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej. Do przeliczenia na PLN wartości umów (zamówień) określonych w walutach innych niż PLN, Zamawiający przyjmie średni kurs publikowany przez Narodowy Bank Polski (NBP) z dnia składania ofert. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia powyższy warunek podlega sumowaniu, tzn. że wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą łącznie spełniać warunek. W przypadku złożenia oferty przez Wykonawcę, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp powyższy warunek podlega sumowaniu, tzn. że wykonawca wspólnie z podmiotem udostępniającym zasoby muszą łącznie spełniać warunek. b) zdolności zawodowej potencjał kadrowy - dysponowania przez okres realizacji zamówienia osobami zdolnymi do realizacji zamówienia tj. co najmniej dwuosobowym zespołem (w tym minimum jedną osobą zatrudnioną na umowę o pracę – w wymiarze np. ¼ etatu, wykonującą w trakcie realizacji umowy czynności polegające na koordynacji pracy zespołu Wykonawcy oraz kontaktach z Zamawiającym podczas całego okresu obowiązywania umowy), w skład którego muszą wchodzić: – koordynator prac (koordynatorem może być specjalista wymieniony poniżej) – min. dwóch specjalistów ds. bezpieczeństwa jądrowego, z których każdy w ostatnich 5 latach zdobył doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia publikacji naukowych, dokumentacji, opracowań lub ekspertyz z zakresu uwzględnienia czynnika ludzkiego w projekcie elektrowni jądrowej oraz jest autorem lub współautorem minimum 2 publikacji, dokumentacji, opracowań lub ekspertyz w tym zakresie. Przez publikację naukową Zamawiający rozumie artykuł w czasopiśmie naukowym lub w formie książki, opisujący oryginalne badania naukowe i wynikające z nich wnioski, lub zbierający w formie przeglądu wnioski z wcześniej opublikowanych prac. Przez dokumentację rozumie się zbiór szczegółowych informacji w formie opisowej, rysunkowej lub obliczeniowej, który powstał w toku prac projektowych, badawczych lub eksperckich nad systemami elektrowni jądrowej i odnosi się bezpośrednio do zagadnień ergonomii, niezawodności człowieka, interfejsu człowiek–maszyna, kultury bezpieczeństwa, organizacji pracy lub wpływu operatora na bezpieczeństwo jądrowe. Dokumentacja ta została przeznaczona jako materiał dowodowy, referencyjny lub pomocniczy dla projektantów, inwestora, regulatora lub innych interesariuszy. Przez opracowania lub ekspertyzy rozumie się natomiast szczegółowe badania i analizy przeprowadzone przez biegłego w danej dziedzinie w oparciu o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie zawodowe i uznane metody w odniesieniu do zagadnienia. Ekspertyzy i opracowania zakończone są wnioskami, oceną lub rekomendacjami dotyczącymi projektowania, budowy lub eksploatacji elektrowni oraz pełnią funkcję opiniotwórczą i doradczą wobec zamawiającego, projektanta, inwestora lub regulatora. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia powyższy warunek podlega sumowaniu, tzn. że wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia muszą łącznie spełniać warunek. W przypadku złożenia oferty przez Wykonawcę, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp powyższy warunek podlega sumowaniu, tzn. że wykonawca wspólnie z podmiotem udostępniającym zasoby muszą łącznie spełniać warunek.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia z powodu nie spełniania warunków, o których mowa w art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na
Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 r., poz. 507), aktualne na dzień składania ofert. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do niniejszej SWZ. Informacje zawarte w oświadczeniu będą stanowić wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu.
Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Oświadczenie Wykonawcy dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu aktualne na dzień składania ofert. Wzór
oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do niniejszej SWZ. Informacje zawarte w oświadczeniu będą stanowić wstępne potwierdzenie,
że Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, usług odpowiadających wymaganiom określonym w pkt 1 ppkt 4 lit. a, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz z załączeniem dowodów określających, czy usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje lub inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń powtarzających lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych, referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert; wzór wykazu usług stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Wykaz osób odpowiadającego wymaganiom określonym w pkt 1 ppkt 4, lit. b dostępnych Wykonawcy w celu realizacji zamówienia publicznego wraz z informacją o doświadczeniu i podstawie do dysponowania tymi osobami: wzór wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli dotyczy)
Dokument potwierdzający prawo osoby/osób podpisującej(ych) ofertę do reprezentowania Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli prawo do reprezentowania nie wynika z treści odpisu z właściwego rejestru lub zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej – pełnomocnictwo, w przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik,
Oświadczenie składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp (jeżeli dotyczy).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Zamawiający dopuszcza zmiany w Umowie w przypadku

a) przeszkody w wykonaniu przedmiotu umowy wynikającej z przyczyny organizacyjnej leżącej po stronie Zamawiającego, w szczególności polegającej na braku możliwości odbioru Opracowania przez Zamawiającego w terminie wynikającym z umowy, poprzez wydłużenie terminu, o którym mowa § 2, b) przeszkody w wykonaniu przedmiotu umowy, wynikającej z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę, związanych w szczególności z okresową nieobecnością, chorobą, niezdolnością do pracy zaangażowanych pracowników – poparte stosownym dokumentem, poprzez wydłużenie terminu realizacji umowy, o którym mowa w § 2 Umowy o okres odpowiadający trwaniu przeszkody, jednak nie dłużej niż o 1 miesiąc. 2. Wniosek o wprowadzenie zmian musi być złożony na piśmie i uzasadniony przez Stronę występującą o zmianę postanowień umowy. 3. Zmiana umowy nie może mieć wpływu na wysokość wynagrodzenia, o którym mowa w § 3 ust. 1 Umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-11-05 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma e-zamówienia

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-11-05 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1)
    wykonawcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą oraz mają siedzibę albo miejsce zamieszkania w innych państwach niż państwa członkowskie Unii Europejskie j oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia
    Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych - w tym przypadku Zamawiający dopuszcza jedynie udział wykonawców ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej;
  2. 2)
    wykonawcy wspólnie z wykonawcami pochodzącymi z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych - w tym przypadku Zamawiający dopuszcza udział wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia wspólnie jedynie z wykonawcami pochodzącymi ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej;
    3 )wykonawcy mogą polegać na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, o których mowa w art. 118 ust. 1, pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych - w tym przypadku Zamawiający dopuszcza udział jedynie podmiotów udostępniających zasoby pochodzącymi ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej;
  3. 4)
    wykonawcy mogą powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom pochodzącym z państw trzecich nie będących stronami umów międzynarodowych - w tym przypadku Zamawiający dopuszcza udział jedynie podwykonawców ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71336000-2Dodatkowe usługi inżynieryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 05.11.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Państwowa Agencja Atomistyki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71336000-2 (Dodatkowe usługi inżynieryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.