Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zmiana konstrukcji i pokrycia dachowego budynku OSP Stanisławowo

Zamawiający Gmina Bieżuń (Bieżuń, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zmiana konstrukcji i pokrycia dachowego budynku OSP Stanisławowo”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BieżuńBieżuń, Mazowieckie (powiat Żuromiński →)opublikowano 15 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bieżuń

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377913

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Warszawska 2

1.4.2.)Miejscowość

Bieżuń

1.4.3.)Kod pocztowy

09-320

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48236578056

1.4.8.)Numer faksu

+48236578039

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@biezun.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.biezun.nv.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-60348d2e-5dca-41d0-ad5e-f9442dd014b7

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00476859

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00228523

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Zmiana konstrukcji i pokrycia dachowego budynku OSP Stanisławowo

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zmiana konstrukcji i pokrycia dachowego budynku OSP Stanisławowo

W zakres robót wchodzi wykonanie min. następujących robót:
a) roboty demontażowe/rozbiórkowe
b) dach remont ( konstrukcja, pokrycie dachu, rynny, obróbki blacharskie)
c) roboty żelbetowe
d) instalacja odgromowa
e) roboty dodatkowe

Utylizacja azbestu po stronie Wykonawcy. Wykonawca po realizacji inwestycji przedłoży Kartę przekazania odpadu na składowisko odpadów niebezpiecznych.

Zadanie współfinansowane ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu wsparcia „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2025” przez Województwo Mazowieckie


Wykonawca winien obliczyć wartość robót na podstawie załączonej dokumentacji projektowej.

Załączony przedmiar robót jest materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nim elementy robót wynikające z projektu nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262660-5 - Usuwanie azbestu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

RSYSTEM Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010574930

4.3.3.)Ulica

Aleje Jerozolimskie

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-001

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

171591,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00292672/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

171591,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bieżuń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bieżuń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.