Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: 2) Ego-Evaluation for Government Organizations Karol Oleniczak, 3) LB&E Sp.z o.o

Wartość umowy
340 000 zł
Umowa zawarta
14 października 2025
Okres realizacji
280 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 337 700 zł – 340 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 0,7% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena40%Sposób realizacji zamówienia60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie badania pt. „Ewaluacja realizacji zasady partnerstwa w perspektywie 2021-2027”.

Zamawiający Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie badania pt. „Ewaluacja realizacji zasady partnerstwa w perspektywie 2021-2027””, wybierając ofertę wykonawcy wykonawcy występujący wspólnie: 1) Ego-Evaluation for Government Organisation Bartosz Ledzion. Wartość umowy: 340 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Ministerstwo Funduszy i Polityki RegionalnejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 października 2025
Wartość umowy
340 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: wykonawcy występujący wspólnie: 1) Ego-Evaluation for Government Organisation Bartosz Ledzion (Warszawa), wspólnie z: 2) Ego-Evaluation for Government Organizations Karol Oleniczak, 3) LB&E Sp.z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 340 000,00 zł (umowę zawarto 14 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 337 700,00 zł do 340 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 280 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140315583

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wspólna 2/4

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-926

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mfipr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia.mfipr.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.mfipr.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie badania pt. „Ewaluacja realizacji zasady partnerstwa w perspektywie 2021-2027”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c2ed7de7-5573-4360-a9a1-97586cb13fe5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00476484

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00085059/23/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Ewaluacja realizacji zasady partnerstwa w perspektywie 2021-2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Wynagrodzenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00371471

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BDG-V.2611.43.2025.NS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

309696,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania pt. „Ewaluacja realizacji zasady partnerstwa w perspektywie 2021-2027”. Badanie wpisuje się w potrzebę oceny skuteczności, użyteczności i trafności realizacji zasady partnerstwa w perspektywie 2021–2027 – zarówno na poziomie krajowym, jak i regionalnym oraz lokalnym.

4.5.3.)Główny kod CPV

73110000-6 - Usługi badawcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

337700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

340000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

340000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
wykonawcy występujący wspólnie: 1) Ego-Evaluation for Government Organisation Bartosz Ledzion

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2) Ego-Evaluation for Government Organizations Karol Oleniczak, 3) LB&E Sp.z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242134296

7.3.3)Ulica

ul. Petofiego 2A lok. 26

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-917

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Badania ankietowe (Smart Panels Sp. z o.o.) i logistyka spotkań (nie jest znany)

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

340000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

280 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z zasadą „paperless”,
co oznacza wyeliminowanie papieru jako nośnika informacji. Wszystkie przygotowane produkty badania zostaną dostarczone w formie elektronicznej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73110000-6Usługi badawcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
254 652 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
184 414 zł377 892 zł
Rozstęp międzykwartylowy
193 477 zł
Źródło próbki
CPV 73110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
184 414 zł
Mediana
254 652 zł
Górny kwartyl
377 892 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.