Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
351 539 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    40 392 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    267 842 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 642 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 663 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd

Zamawiający Gmina Płużnica (Płużnica, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 351 539 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina PłużnicaPłużnica, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 14 października 2025
Łączna wartość umów
351 539 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Nowa System Białobrzeski Mirosław (część 1); Rensoft s.c. Robert Kortas, Krzysztof Kirejczyk , Jarosław Zawadzki (część 2); Perceptus Sp. z o.o. (część 3); BTC Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 351 538,88 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Płużnica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118810

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Płużnica, 60

1.5.2.)Miejscowość

Płużnica

1.5.3.)Kod pocztowy

87-214

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

(56) 6875200

1.5.8.)Numer faksu

n/d

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pluznica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pluznica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1172432

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-83a68539-3897-49a1-8180-80a1e34a274d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00474566

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00009440/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Zakup i wdrożenia oprogramowania, sprzętu komputerowego oraz wdrożenie klastra niezawodności i ciągłości działania systemów informatycznych w Urzędzie Gminy w Płużnicy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrow 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00414533

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.18.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu
”Podniesienie poziomu ochrony cybernetycznej w gminie Płużnica, poprzez realizację zaplanowanych działań w obszarach organizacyjnym, kompetencyjnym oraz technicznym, realizowanego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego w formie grantu
z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II:
Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do
SWZ.
Część pierwsza zamówienia – Dostawa oprogramowania EDR-XDR wraz z wdrożeniem oprogramowania.
Część pierwsza zamówienia:
1) główny kod CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne,
2) dodatkowy kod CPV: 48760000-3 Pakiety oprogramowania antywirusowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

12222,17 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu ”Podniesienie poziomu ochrony cybernetycznej w gminie Płużnica, poprzez realizację zaplanowanych działań w obszarach organizacyjnym, kompetencyjnym oraz technicznym,
realizowanego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II:
Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Część druga zamówienia – Dostawa przełączników sieciowych LAN – zarządzalne, Klaster niezawodności i ciągłości działania systemów informatycznych, centralny NAS.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48822000-6 - Serwery komputerowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48820000-2 - Serwery

4.5.5.)Wartość części

202209,61 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu ”Podniesienie poziomu ochrony cybernetycznej w gminie Płużnica, poprzez realizację zaplanowanych działań w obszarach organizacyjnym, kompetencyjnym oraz technicznym,
realizowanego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II:
Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu
cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do
SWZ.
Część trzecia zamówienia – Dostawa oprogramowania centralnego menadżera haseł wraz z wdrożeniem oprogramowania centralnego menedżera haseł oraz szkoleniem dla administratora.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

19800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach projektu ”Podniesienie poziomu ochrony cybernetycznej w gminie Płużnica, poprzez realizację zaplanowanych działań w obszarach organizacyjnym, kompetencyjnym oraz technicznym,
realizowanego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II:
Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu
cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Część czwarta zamówienia – Dostawa oprogramowania do inwentaryzacji aktywów i ich konfiguracji oraz wdrożenie oprogramowania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

9830,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40391,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45545,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40391,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowa System Białobrzeski Mirosław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9561318359

7.3.3)Ulica

Wyszyńskiego 15A/88

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40391,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

267842,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

267842,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

267842,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rensoft s.c. Robert Kortas, Krzysztof Kirejczyk , Jarosław Zawadzki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8762394042

7.3.3)Ulica

Dworcowa 14

7.3.4)Miejscowość

Grudziądz

7.3.5)Kod pocztowy

86-300

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

267842,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28641,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28641,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28641,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Perceptus Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291808578

7.3.3)Ulica

Nowy Kisielin - Antoniego Wysockiego 10

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

66-002

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28641,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14662,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14662,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14662,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BTC Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9552061116

7.3.3)Ulica

1 Maja 38

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-627

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14662,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Płużnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płużnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 351 539 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nowa System Białobrzeski Mirosław (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.