Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
82 410 zł
Umowa zawarta
13 października 2025
Okres realizacji
do 30 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 82 410 zł – 83 800 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Udzielona gwarancja rękojmia na usługi objęte zamówieniem40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej na „Zagospodarowanie terenu wokół Stacji Kolei Wąskotorowej w Kańczudze”

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk (Przeworsk, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej na Zagospodarowanie terenu wokół Stacji Kolei…”, wybierając ofertę wykonawcy RE:PLAN ANNA SAWICKA. Wartość umowy: 82 410 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
82 410 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RE:PLAN ANNA SAWICKA (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 82 410,00 zł (umowę zawarto 13 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 82 410,00 zł do 83 800,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail