Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnych na terenie gminy Gródek

Zamawiający Gmina Gródek (Gródek, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnych na terenie gminy Gródek”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GródekGródek, Podlaskieopublikowano 13 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRÓDEK

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659303

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Aleksandra i Grzegorza Chodkiewiczów 2

1.4.2.)Miejscowość

Gródek

1.4.3.)Kod pocztowy

16-040

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@grodek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grodek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00471497

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-13

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00451138

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

II część zamówienia – Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na ul. Lisiej w Waliłach-Stacji  W oparciu o istniejącą sieć wodociągową Ø 110 mm z rur PVC zaprojektowano wodociąg (na odcinku W1 ÷ WH2).  Wodociąg należy wykonać z rur ciśnieniowych PE100-RC SDR17 PN10 o podwyższonej odporności na powolną propagację pęknięć oraz obciążenia punktowe, łączonych elektrooporowo. Średnica projektowanego przewodu wynosi: odcinek W1 ÷ WH2 Ø 110 x 6,6 mm – 134,6 m; WH1-HP1i WH2-HP2 Ø 90 x 5,4 mm o łącznej długości 3,3 m.  Długość wodociągu wynosi 137,9 m. Po zmianie: II część zamówienia – Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na ul. Lisiej w Waliłach-Stacji  W oparciu o istniejącą sieć wodociągową Ø 90 mm z rur PVC zaprojektowano wodociąg (na odcinku W1 ÷ W5).  Wodociąg należy wykonać z rur ciśnieniowych PE100-RC SDR17 PN10 o podwyższonej odporności na powolną propagację pęknięć oraz obciążenia punktowe, łączonych elektrooporowo. Średnica projektowanego przewodu wynosi: odcinek W1 ÷ W5 Ø90 x 5,4 mm – 79,20 m; W2-HP1 i W5-HP2 Ø 90 x 5,4 mm o łącznej długości 3,4 m.  Długość wodociągu wynosi 82,60m.  Zaprojektowano sieć kanalizacji sanitarnej z włączeniem do projektowanej studni oznaczonej w części graficznej S1 na kanale sanitarnym Ø200 z rur PVC zlokalizowanym w ul. Lisiej w działce o nr geod. 981 w Gródku, obręb ewid. 0008 Gródek.  Kanał sanitarny o średnicy Ø200 mm zaprojektowano z rur PVC-U litych o jednolitej ściance SDR34, SN8, łączonych na kielichy i uszczelki gumowe.  Długość sieci kanalizacji sanitarnej 72,50 m.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą

III część zamówienia – Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na ul. Michałowskiej w Gródku  zadanie obejmuje budowę sieci wodociągowej na odcinkach: W1 ÷ W5 o długości 79,2 m o średnicy 90 mm z rur PE100 RC PN10; W2-HP1 i W5-HP2 o łącznej długości 3,4 m o średnicy 90 mm z rur PE100 RC PN10,  Sieć wodociągową wykonać metodą wykopu otwartego. Zastosować rury i kształtki z polietylenu średnicy Ø90 mm PE100 SDR 17 PN10 o podwyższonej odporności na powolną propagację pęknięć oraz obciążenia punktowe typu RC. Po zmianie: III część zamówienia – Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na ul. Michałowskiej w Gródku  Sieć wodociągową wykonać metodą wykopu otwartego. Zastosować rury i kształtki z polietylenu średnicy Ø110mmPE100SDR 17 PN10 o podwyższonej odporności na powolną propagację pęknięć oraz obciążenia punktowe typu RC.  Dokumentacja obejmuje budowę sieci wodociągowej na odcinkach: - W1÷ WH2o długości 134,60mo średnicy 110 mmz rur PE100 RCPN10, - WH1-HP1i WH2-HP2o łącznej długości 3,3mo średnicy 90 mmz rur PE100 RCPN10,  Projektowaną sieć wodociągową z rur tworzywowychPE100 RC Ø110mmwłączyć do istniejącej sieci wodociągowej Ø110mmz rur PVC położonej na ul. Michałowskiej na dz. nr 1267.  Zaprojektowano sieć kanalizacji sanitarnej z włączeniem do istniejącej studni oznaczonej w części graficznej S1 na kanale sanitarnym Ø200 z rur PVC zlokalizowanym w ul. Michałowskiej w działce o nr geod. 1273 w Gródku, obręb ewid. 0008 Gródek.  Kanał sanitarny o średnicy Ø200 mm zaprojektowano z rur PVC-U litych o jednolitej ściance SDR34, SN8, łączonych na kielichy i uszczelki gumowe.  Długość sieci kanalizacji sanitarnej 140,55 m.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-10-16 09:00 Po zmianie: 2025-10-20 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-10-16 09:10 Po zmianie: 2025-10-20 09:10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gródek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gródek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.