Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa PUMPTRACKA w ramach zadania „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr 54 w m. Sobków”

Zamawiający Miasto i Gmina Sobków (Sobków, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa PUMPTRACKA w ramach zadania Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina SobkówSobków, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 9 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Sobków

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010731

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Plac Wolności 12

1.4.2.)Miejscowość

Sobków

1.4.3.)Kod pocztowy

28-305

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

41 387 10 37

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sobkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.sobkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00467258

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00466203

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.8.Sposób oceny ofert Przed zmianą

1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: 1) Cena – 60% (liczba punktów – 60) 2) Gwarancja na element jezdny – 20 % (liczba punktów – 20) 3) Gwarancja na konstrukcję – 20 % (liczba punktów – 20) 2. Zamawiający dokona oceny ofert przyznając punkty w ramach poszczególnych kryteriów oceny ofert, przyjmując zasadę, że 1% =1 punkt. Po zmianie: 1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: 1) Cena – 60% (liczba punktów – 60) 2) Gwarancja – 40 % (liczba punktów – 40) 2. Zamawiający dokona oceny ofert przyznając punkty w ramach poszczególnych kryteriów oceny ofert, przyjmując zasadę, że 1% =1 punkt.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w rozdziale 7 SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu dotyczące: • Zdolności technicznej lub zawodowej. A. Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał w sposób należyty co najmniej jedną robotę budowalną polegającą na budowie lub przebudowie lub rozbudowie pumptracka modułowego o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto. Uwaga: Przez wykonaną robotę Zamawiający rozumie zakończone zadanie inwestycyjne, które może obejmować szerszy zakres robót. Zamawiający wymaga, aby prace związane wyłącznie z budową/przebudową/rozbudową pumptracka modułowego opiewały na wartość nie mniejszą niż 200 000,00 zł brutto. B. Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż skieruje do realizacji zamówienia jedną osobę posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, lub inżynierii drogowej bez ograniczeń, która będzie pełnić funkcję Kierownika budowy. Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w rozdziale 7 SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu dotyczące: • Zdolności technicznej lub zawodowej. A. Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał w sposób należyty co najmniej jedną robotę budowalną polegającą na budowie lub przebudowie lub rozbudowie pumptracka modułowego o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł brutto. Uwaga: Przez wykonaną robotę Zamawiający rozumie zakończone zadanie inwestycyjne, które może obejmować szerszy zakres robót. Zamawiający wymaga, aby prace związane wyłącznie z budową/przebudową/rozbudową pumptracka modułowego opiewały na wartość nie mniejszą niż 200 000,00 zł brutto. B. Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż skieruje do realizacji zamówienia jedną osobę posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń, która będzie pełnić funkcję Kierownika budowy.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-10-24 09:00 Po zmianie: 2025-10-27 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-10-24 09:30 Po zmianie: 2025-10-27 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-11-22 Po zmianie: 2025-11-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Sobków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sobków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.