ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa oświetlenia ulicznego w sołectwie Stolno” oraz Budowa oświetlenia przy ścieżce pieszo-rowerowej w miejscowości Grubno”

Zamawiający Gmina Stolno (Stolno, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Budowa oświetlenia ulicznego w sołectwie Stolno” oraz Budowa oświetlenia przy ścieżce…”. Termin składania ofert minął 28 października 2025, 09:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StolnoStolno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 9 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
28 października 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa oświetlenia ulicznego w sołectwie Stolno” oraz Budowa oświetlenia przy ścieżce pieszo-rowerowej w miejscowości Grubno.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail