Cyberbezpieczny Samorząd
Zamawiający Gmina Miejsce Piastowe (Miejsce Piastowe, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Cyberbezpieczny Samorząd”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=344, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 stycznia 2025
Termin ofert: 5 lutego 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
24 marca 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 października 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miejsce Piastowe |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 370440583 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Dukielska 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Miejsce Piastowe |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 38-430 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL821 - Krośnieński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@miejsce piastowe.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.miejscepiastowe.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-dc7a1533-0cc0-4ab8-86a5-d47d20e53042 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00463656 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00066554 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Fundusz Europejski na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC). Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Cyberbezpieczny Samorząd |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu oraz oprogramowania IT oraz wdrożenie systemów i rozwiązań teleinformatycznych (instalacja, konfiguracja i integracja) mających na celu podniesienie poziomu Cyberbezpieczeństwa oraz zwiększenie odporności Jednostki w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC). Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Zakres zamówienia składa się z następujących zadań: 1. Dostawa, instalacja oraz konfiguracja urządzeń sieci WLAN i LAN w Urzędzie Gminy Miejsce Piastowe • Punkt dostępowy 802.11be zgodny z Wi-Fi 7 – 10 szt. • Przełącznik sieciowy 48-port typ 1 – 2 szt. • Przełącznik sieciowy 48-port typ 2 – 2 szt. • Przełącznik sieciowy 16-port – 2 szt. • Kontroler sieciowy - 1 szt. 2. Dostawa oraz konfiguracja urządzeń sieci WLAN i LAN klasy Enterprise w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miejscu Piastowym • Przełącznik sieciowy 24-port – 1 szt. • Punkt dostępowy 802.11ax zgodny z Wi-Fi 6 – 2 szt. 3. Dostawa oraz konfiguracja urządzeń sieci WLAN i LAN klasy Enterprise w Szkoła Podstawowa w Głowience, Szkoła Podstawowa w Łężanach, Szkoła Podstawowa w Miejscu Piastowym, Szkoła Podstawowa w Rogach, Szkoła Podstawowa Targowiskach, Szkoła Podstawowa we Wrocance, Szkoła Podstawowa w Zalesiu. • Przełącznik sieciowy 24-port typ 1 – 7 szt. • Przełącznik sieciowy 24-port typ 2 – 7 szt. • Punkt dostępowy 802.11ax zgodny z Wi-Fi 6 – 71 szt. 4. Dostawa, instalacja oraz konfiguracji urządzenia typu NGFW, implementacja mechanizmów bezpieczeństwa sieciowego w Urzędzie Gminy Miejsce Piastowe • NGFW wraz z licencjami – 1 szt. • Zakres prac konfiguracyjnych i wdrożeniowych. 5. Dostawa, instalacja oraz konfiguracja urządzeń typu NGFW, implementacja mechanizmów bezpieczeństwa sieciowego w Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miejscu Piastowym, Szkoła Podstawowa w Głowience, Szkoła Podstawowa w Łężanach, Szkoła Podstawowa w Miejscu Piastowym, Szkoła Podstawowa w Rogach, Szkoła Podstawowa Targowiskach, Szkoła Podstawowa we Wrocance, Szkoła Podstawowa w Zalesiu. • Urządzenie NGFW – 8 kpl. 6. Zakup platformy serwerowej wraz z odpowiednim środowiskiem systemowym na potrzeby wdrożenia usług katalogowych i systemu zarządzania tożsamością w Urzędzie Gminy Miejsce Piastowe • Serwer wirtualizacji typ 1 – 1 szt. • Oprogramowanie systemowe i wirtualizacyjne – 1 kpl. • Platforma zarządzająca urządzeniami NGFW • Oprogramowanie do zbierania, analizowania i wizualizowania danych • Usługi instalacji, konfiguracji, wdrożenia oraz migracji systemów 7. Zakup platformy serwerowej wraz z odpowiednim środowiskiem systemowym na potrzeby wdrożenia usług katalogowych w Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miejscu Piastowym • Serwer typ 2 – 1 szt. • Oprogramowanie systemowe – 1 kpl. 8. Zakup i wdrożenie dedykowanego serwera NAS do wykonywania kopii zapasowych w Urzędzie Gminy Miejsce Piastowe. • Serwer NAS – 1 szt. • Dysk NAS 8TB– 8 szt. • Polityka tworzenia i odtwarzania backup. 9. Zakup i wdrożenie dedykowanych serwerów NAS do wykonywania kopii zapasowych w Szkoła Podstawowa w Głowience, Szkoła Podstawowa w Łężanach, Szkoła Podstawowa w Miejscu Piastowym, Szkoła Podstawowa w Rogach, Szkoła Podstawowa Targowiskach, Szkoła Podstawowa we Wrocance, Szkoła Podstawowa w Zalesiu • Serwer NAS – 7 kpl. 10. Dostawa kompleksowego rozwiązania typu antywirus – zarządzanego centralnie • Oprogramowanie Antywirus – 100 lic. 11. Wdrożenie Systemu Centralnej Autoryzacji, AD, MFA, VPN. • Serwer Centralnej Autoryzacji – 1 kpl. • Karty elektroniczne dla systemu MFA – 50 szt. • Czytniki kart elektronicznych dla systemu MFA – 45 szt. • Zakres prac konfiguracyjnych i wdrożeniowych – 1 kpl. 12. Usługi zewnętrzne zwiększające poziom bezpieczeństwa informacji tj. wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informatycznych – wsparcie i monitoring. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48620000-0 - Systemy operacyjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania 48820000-2 - Serwery 48821000-9 - Serwery sieciowe 48823000-3 - Serwery plików 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania 32428000-9 - Modernizacja sieci 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-03-05 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | STIMO sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6842508653 |
| 4.3.3.) | Ulica | R. Kaczorowskiego 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Krosno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 38-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 703560,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00158536/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-04 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 703560,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →