Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa budynku stacji uzdatniania wody w Lubaczowie: W ramach zadania: Przebudowa dachu stacji uzdatniania wody w Lubaczowie

Zamawiający Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie (Lubaczów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa budynku stacji uzdatniania wody w Lubaczowie: W ramach zadania: Przebudowa…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w LubaczowieLubaczów, Podkarpackie (powiat Lubaczowski →)opublikowano 7 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 309 356 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650021533

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kard. Stefana Wyszyńskiego 31 A

1.4.2.)Miejscowość

Lubaczów

1.4.3.)Kod pocztowy

37-600

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mzgkim.lubaczow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzgkim.lubaczow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00460907

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-07

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00460436

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.3.Nazwa zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą

Przebudowa budynku stacji uzdatniania wody w Lubaczowie: W ramach zadania: Przebudowa dachu stacji uzdatniania wody w Lubaczowie Po zmianie: Rozbudowa i modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę, modernizacja SUW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.9.Numer planu postępowań w BZP Przed zmianą

2025/BZP 00124906/04/P Po zmianie: 2025/BZP 00124906/05/P

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.10.Identyfikator pozycji planu postępowań Przed zmianą

1.1.2 Przebudowa budynku stacji uzdatniania wody w Lubaczowie Po zmianie: 1.1.3 Rozbudowa i modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę, modernizacja SUW

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
309 356 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
221 951 zł1 079 001 zł
Rozstęp międzykwartylowy
857 050 zł
Źródło próbki
CPV 45261210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
221 951 zł
Mediana
309 356 zł
Górny kwartyl
1 079 001 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubaczów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45261210-9 (Wykonywanie pokryć dachowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.