Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska Polskiego w m. Borycz

Zamawiający Gmina Izbicko (Izbicko, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska Polskiego w m. Borycz”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina IzbickoIzbicko, Opolskie (powiat Strzelecki →)opublikowano 6 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA IZBICKO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531413219

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Powstańców Śląskich 12

1.4.2.)Miejscowość

Izbicko

1.4.3.)Kod pocztowy

47-180

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.7.)Numer telefonu

774617221

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@izbicko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.izbicko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-522f894d-9063-402c-986e-2f5e48accb5a

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00458445

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00169676

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska Polskiego w m. Borycz

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn

Przebudowa drogi gminnej nr 105149 O ul. Wojska Polskiego w m. Borycz. Roboty budowlane swym zakresem obejmują :  drogę gminną nr 105149 O - ul. Wojska Polskiego w m. Borycz (dz. nr : 491, obręb 0006 Borycz) , stanowiącą dojazd do posesji nr 47 i 49 oraz do gruntów rolnych i leśnych , o długości 500,00 m. Początek przeznaczonego do przebudowy odcinka drogi gminnej – km 0+000 - umiejscowiony jest w jej ciągu na granicy istniejącej nawierzchni bitumicznej , a przewidziany do przebudowy odcinek drogi kończy się w km 0+500 jej ciągu za zjazdem na drogą dojazdową do posesji nr 49 . W zakres robót wchodzi :  Przebudowa konstrukcji drogi gminnej , o nawierzchni bitumicznej (smołobeton) .  Utwardzenie poboczy tłuczniem kamiennym .  Renowacja i odmulenie rowów przydrożnych . W przedmiotowym zakresie planowanych robót znajdują się następujące, istniejące elementy 3 zagospodarowania terenu mogące stwarzać zagrożenia :  użytkowane drogi – roboty prowadzone pod ruchem wykonywane będą przy zastosowaniu specjalnie opracowanego sposobu zabezpieczenia i oznakowania prowadzonych robót ,  naziemna linia energetyczna niskiego napięcia,  sieć wodociągowa Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ (dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiOR)

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Vianko Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7561987119

4.3.3.)Ulica

ul. Waryńskiego 3

4.3.4.)Miejscowość

Zawadzkie

4.3.5.)Kod pocztowy

47-120

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

243318,30 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00281080/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

243318,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 154 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 791 683 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 154 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Izbicko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Izbicko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.