Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
196 840 zł
Umowa zawarta
2 października 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa elektronarzędzi - sprawa numer 81/2025

Zamawiający 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa elektronarzędzi - sprawa numer 81/2025”, wybierając ofertę wykonawcy GM TRADE s.c. Grzegorz Surman, Monika Fornalczyk. Wartość umowy: 196 840 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: 13 Wojskowy Oddział GospodarczyGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 października 2025
Wartość umowy
196 840 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GM TRADE s.c. Grzegorz Surman, Monika Fornalczyk (Klępina), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 196 839,98 zł (umowę zawarto 2 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340907277

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Czwartaków 3

1.5.2.)Miejscowość

Grudziądz

1.5.3.)Kod pocztowy

86-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

261483290

1.5.8.)Numer faksu

261483222

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

13wog.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.13wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1168683

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa elektronarzędzi - sprawa numer 81/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e48464e-afbb-4c80-81a2-2aca7140aa1f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00455511

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00671655/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa narzędzi i wyposażenia warsztatowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00402895

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

81/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

136153,11 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa elektronarzędzi, w ilościach i wymaganiach technicznych, zgodnie z dokumentacją Zamawiającego.
Zakres przedmiotu zamówienia stanowi dostawa: „Elektronarzędzi”:
Pistolet (przyrząd) do pompowania opon - szt. 3
Lampa warsztatowa LED, akumulatorowa - szt.20
Kompresor olejowy pionowy- szt.1
Halogen led 2x100 W - szt.2
Przyrząd do kontroli wtryskiwaczy silników wysokoprężnych-szt.3
Akumulatorowy klucz udarowy z zabierakiem 3/4 -szt.1
Dymny tester szczelności układów - szt.2
Klucz udarowy akumulatorowy 18V- szt.5
Mini kamerka z możliwością transmisji obrazu na ekran lub rzutnik-szt.2
Tester akumulatorów (12-24V) z drukarką- szt.3
Prostownik z rozruchem 12/24 V przenośny- szt.2
Kompresor bezolejowy - sprężarka tłokowa- szt.2
Smarownica pneumatyczna - szt.2
Pneumatyczny napełniacz oleju 30 litrów- szt.2
Pistolet dozujący z licznikiem cyfrowym i giętą końcówką-szt.2
Klucz udarowy, pneumatyczny z przedłużonym trzpieniem 3/4"- szt.2
Klucz udarowy, pneumatyczny krótki z trzpieniem 1/2"- szt.2
Urządzenie do wymiany płynu hamulcowego- szt.1
Ostrzałka do wierteł- szt.2
Prostownik 12/24 V z funkcją rozruchu do akumulatorów kwasowych-szt.2
Prostownik 12/24 V z funkcją rozruchu-szt.2
Klucz udarowy akumulatorowy - szt.1
Wiertarka magnetyczna- szt.1
Wiertarka- szt.2
Zespół prostownikowy- szt. 5
Miernik cyfrowy- szt.3
Lampa warsztatowa 3w led - szt.20
Półautomat spawalniczy MIG/MAG, MMA, TIG 20-200A-szt.2
Szlifierka akumulatorowa kątowa-szt.10
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa- szt. 5
Zgrzewarka do plandek 1600W - szt.1
Zestaw lutowniczy- szt.1
Kontrolka elektromonterska- szt.2
Przenośny agregat prądotwórczy - szt.1
Szlifierka akumulatorowa mimośrodowa- szt.1
Kompresor tłokowo olejowy- szt.1
Szlifierka pneumatyczna oscylacyjna- szt.2
Szlifierka prosta- szt.1
Polerka- szt.1
Opalarka elektryczna- szt.2
Latarka czołowa - szt.5
Kamera inspekcyjna- szt.1
Latarka Led na magnes- szt.5
Prasa hydrauliczna 50T z pedałem- szt. 1
Myjka warsztatowa US-2- szt.1
Podgrzewacz indukcyjny- szt.1
Półautomat spawalniczy inwentorowy - szt.2
Podgrzewacz indukcyjny 3kva 230V indukcja -szt.1

Miejsce dostawy: magazyn 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego przy ul. Bema 3,86-300 Grudziądz, z dopuszczeniem do zmiany na magazyny w Chełmnie i Brodnicy.

4.5.3.)Główny kod CPV

44510000-8 - Narzędzia

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44511000-5 - Narzędzia ręczne

44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

196839,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

196839,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

196839,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GM TRADE s.c. Grzegorz Surman, Monika Fornalczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9731063416

7.3.3)Ulica

Klonowa 2

7.3.4)Miejscowość

Klępina

7.3.5)Kod pocztowy

66-010

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

196839,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

13 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grudziądz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 196 840 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44510000-8 (Narzędzia). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GM TRADE s.c. Grzegorz Surman, Monika Fornalczyk (Klępina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.