Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku (Przeworsk, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

47 wpisów
  1. Ogłoszenie

    25 lipca 2024

    Termin ofert: 7 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    01 października 2024

    3 oferty21 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    01 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    01 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    01 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    01 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowyBieżące

    02 października 2025

  26. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    02 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    03 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wykonanie umowy

    03 października 2025

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304510

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szpitalna 16

1.4.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.4.3.)Kod pocztowy

37-200

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

166491590

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubliczne@spzoz-przeworsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz-przeworsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee09e2dd-8f0a-4981-9110-5cce392d4fe1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00453642

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00430794

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa: drenów, łączników
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZARYS International Group sp. z o. o. sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

273295877

4.3.3.)Ulica

Pod Borem 18

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.5.)Kod pocztowy

41-808

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

11950,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00524471/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15976,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.