Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
611 126 zł
Umowa zawarta
15 września 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Funkcjonalność40%Doświadczenie Kierownika Projektu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych wraz z integracją z systemem INFOMEDICA dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego

Zamawiający Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego (Wałbrzych, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów…”, wybierając ofertę wykonawcy Business Online Services Sp. z o.o. Wartość umowy: 611 126 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
611 126 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Business Online Services Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 611 125,50 zł (umowę zawarto 15 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail