Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala wraz z rozbudową i integracją systemów szpitalnych

Zamawiający Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego (Wałbrzych, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890047446

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sokołowskiego 4

1.4.2.)Miejscowość

Wałbrzych

1.4.3.)Kod pocztowy

58-309

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

andrzej.nowinski@zdrowie.walbrzych.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zdrowie.walbrzych.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f9a97429-128e-4223-a9a2-2d13e590f4fd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420498

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

35720-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: Inwestycja D.1.1.2 przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony Zdrowia poprzez dalszy rozwój w ochronie zdrowia w ramach projektu: pn. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacja dokumentacji medycznej oraz rozwój e-usług i rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala wraz z rozbudową i integracją systemów szpitalnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego
zwiększające po-ziom cyberbezpieczeństwa szpitala wraz z rozbudową i integracją systemów
szpitalnych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności: Inwestycja D.
1.1.2 przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony Zdrowia poprzez dalszy rozwój
w ochronie zdrowia w ramach projektu: pn. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa,
cyfryzacja dokumentacji medycznej oraz rozwój e-usług i rozwiązań z zakresu sztucznej
inteligencji w Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Soko-łowskiego w Wałbrzychu”.
Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia

3.9.)Główny kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-05-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Suntar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.4.)Miejscowość

Tarnów

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

9356489,46 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

285988-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu realizacji

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu Umowy w terminie do 15 lipca 2026r. od dnia zawarcia umowy. Wskazana data wynika z terminu wydatkowania środków z KPO do 15 lipca 2026r. W związku z tym termin wykonania zamówienia nie może być dłuższy niż do dnia 15 lipca 2026r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zmiana zakresu rzeczowego dostawy w części dotyczącej przełączników sieciowych

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

urządzenie Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch
zastępuje się urządzeniem:
HPE Networking CW 2150 48G PoE+ 4P 390W Switch

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

9356489,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48821000-9Serwery sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48821000-9 (Serwery sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.