Wynik częściowy: umowy w 8 z 10 części, 2 unieważniono10 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i mikrobusów dla 33. BLTr w Powidzu
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów, traktorów kołowych dla 33. BLTr w Powidzu
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i mikrobusów dla 16. brl w Jarocinie
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów, traktorów kołowych dla 16. brl w Jarocinie
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Serwis pojazdów pożarniczych
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Serwis zabudów pożarniczych
    5 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Serwis pojazdów specjalnych infrastruktury lotniskowej
    7 ofert
  8. Umowa zawarta
    Część 8Serwis zabudowy na pojazdach specjalnych infrastruktury lotniskowej
    4 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Przegląd samochodu specjalnego dla JW. 3918 Jarocin
    6 ofert
  10. Umowa zawarta
    Część 10Naprawa powypadkowa polewarki MPZ800 z JW. 3918 Jarocin
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
34 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Naprawa pojazdów oraz serwis pojazdów pożarniczych, zabudów na pojazdach specjalnych

Zamawiający 33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu (Powidz, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Naprawa pojazdów oraz serwis pojazdów pożarniczych, zabudów na pojazdach specjalnych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 34 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
34 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

11 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 8 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Henryk Rosiak (części 1, 2); KONIK TRUCK Service sp. z.o.o (część 5); Konik Truk Service sp z o.o. (część 6); LR SERWISsp.z o.o (część 7) oraz 3 innych.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 34 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 310188854

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powidz-Osiedle 6

1.5.2.)Miejscowość

Powidz

1.5.3.)Kod pocztowy

62-430

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

33bltr.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://33bltr.wp.mil.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/33bltr

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Naprawa pojazdów oraz serwis pojazdów pożarniczych, zabudów na pojazdach specjalnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7c36f6b0-00d6-4921-a87a-a9a7eb88c268

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00440020

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00027683/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Naprawy i przeglądy pojazdów oraz zabudów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00278704

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

19/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

398284,41 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i mikrobusów dla
33. BLTr w Powidzu .

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

220,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów, traktorów kołowych dla 33. BLTr w Powidzu

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

262,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i mikrobusów dla
16. brl w Jarocinie

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

220,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów, traktorów kołowych dla 16. brl w Jarocinie .

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

262,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Serwis pojazdów pożarniczych

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

17073,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Serwis zabudów pożarniczych

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

21943,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Serwis pojazdów specjalnych infrastruktury lotniskowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

74267,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Serwis zabudowy na pojazdach specjalnych infrastruktury lotniskowej

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

261763,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd samochodu specjalnego dla JW. 3918 Jarocin

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

4251,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa powypadkowa polewarki MPZ800 z JW. 3918 Jarocin

4.5.3.)Główny kod CPV

50110000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

18986,18 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

258,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

258,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Henryk Rosiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7841505541

7.3.3)Ulica

Poznańska 75

7.3.4)Miejscowość

Pobiedziska

7.3.5)Kod pocztowy

62-010

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-21

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

170,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

307,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

307,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Henryk Rosiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7841505541

7.3.3)Ulica

Poznańska 75

7.3.4)Miejscowość

Pobiedziska

7.3.5)Kod pocztowy

62-010

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-21

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Złożone oferty podlegają odrzuceniu.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Złożone oferty podlegają odrzuceniu.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

170,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

170,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17998,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17998,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONIK TRUCK Service sp. z.o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8222377212

7.3.3)Ulica

Terespolska 82

7.3.4)Miejscowość

Nowy Konik

7.3.5)Kod pocztowy

05-074

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17998,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17712,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28905,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21720,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Konik Truk Service sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8222377212

7.3.3)Ulica

Terespolska 82

7.3.4)Miejscowość

Nowy Konin

7.3.5)Kod pocztowy

05-074

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47660,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

132840,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47660,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LR SERWISsp.z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6342969701

7.3.3)Ulica

Dulęby 7

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-833

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47660,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

103320,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

187400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

103320,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JJ AUTO SERWIS sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773424929

7.3.3)Ulica

Świętego Jakuba 12

7.3.4)Miejscowość

Kicin

7.3.5)Kod pocztowy

62-004

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103320,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7380,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Konik Truck Service sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

822237212

7.3.3)Ulica

Terespolska 82

7.3.4)Miejscowość

Nowy Konik

7.3.5)Kod pocztowy

05-074

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23789,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108960,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23789,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Konik Truck Service sp.z.o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

822237212

7.3.3)Ulica

Terespolska 82

7.3.4)Miejscowość

Nowy Konik

7.3.5)Kod pocztowy

05-074

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23789,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Sekcja 42

Informacje dodatkowe

Wartość zamówienia dla zadań 1-4 określona jest roboczogodziną: dla zadania nr 1 zostało przewidziane około 40 roboczogodzin, dla zadania nr 2 zaplanowano 45 roboczogodzin.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Powidz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50110000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Henryk Rosiak (Pobiedziska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.